+48 790 398 298

Branża deweloperska


Wirtualny Spacer po okolicy inwestycji na Bemowie

Spacer VR - zabiesz swojego klienta do Wirtualnej Rzeczywistości!

Wirtualny Spacer po okolicy Łódzkiej inwestycji

Wirtualny Spacer po Apartamencie 2 - poziomowym

Wirtualny spacer dla łódzkiego dewelopera po apartamencie 2 - poziomowym z przykładową aranżacją wnętrzaCzytaj więcej

Wirtulany Spacer okolicy inwestycji Przy Woronicza

Wirtualny Spacer okolicy wykonany dla nowej inwestycji w Warszawie - Przy WoroniczaCzytaj więcej

Wirtulany Spacer okolicy inwestycji Grójecka 216

Wirtualny Spacer okolicy wykonany dla nowej inwestycji w Warszawie - Grójecka 216Czytaj więcej

Wirtualny spacer okolicy inwestycji nowe bielany 2

Wirtualny Spacer okolicy wykonany dla nowej inwestycji w Warszawie - Nowe Bielany 2Czytaj więcej

Wirtualny spacer okolicy inwestycji Bliski tarchomin

Wirtualny spacer okolicy wykonany dla nowej inwestycji w Warszawie - Bliski TarchominCzytaj więcej

SGI Apartament Sokołówka

Apartament Sokołówka Łódź

Prometeon - Aleksandrów Łódzki

Prezntujemy Wirtualny Spacer po nowoczesnym budynku mieszkalnym wykonanym przez firmę Prometeon.

W wirtualnej wycieczce została zaprezentowana inwestycja z zewnątrz, mieszkanie w środku, klatka schodowa oraz garaż.

Budotex - Tęczowy Raj - Spacer po okolicy

Wirtualny Spacer po okolicy inwestycji Tęczowy Raj. Jak widać potencjalni klienci kupują mieszkanie również ze wzgledu na lokalizacje, dlatego tak ważne jest aby pokazać jak najwięcej atutów danej okolicy.

REAL Development - Wirtualny Spacer po nowej inwestycji w Łodzi

I mamy kolejny projekt dla REAL Development. Wirtualny Spacer po okolicach inwestycji budowlanej zlokalizowanej przy ulicy Obywatelskiej w Łodzi, to przydatne narzędzie służące efektywnej sprzedaży. Potencjalni nabywcy nieruchomości mają okazję, by obejrzeć najbliższą okolicę, sprawdzić jak daleko znajdują się: szkoła, przedszkole, park, basen, czy też lotnisko. To co najważniejsze, kontakt z zainteresowanym inwestorem możliwy jest poprzez Internet, ponieważ Wirtualny Spacer skutecznie zastępuje konieczność osobistego
oprowadzania każdego zainteresowanego, po terenie inwestycji. To znacznie ułatwia znalezienie właściwego nabywcy obiektu.
Real Development - Wirtualny Spacer

BUDIMEX Wirtualny Spacer 3D

 Tam gdzie pojawiają się inwestycje budowlane, tam i nasz Wirtualny Spacer z przełączeniem do Wizualizacji 3D. Tym razem projekt wykonany dla warszawskiego inwestora BUDIMEX, to dwupoziomowe mieszkanie, jakie można obejrzeć w stanie deweloperskim oraz w pełnej przykładowej aranżacji. Piękne, przestronne i komfortowe mieszkanie doskonale prezentuje się w przygotowanej przez nas prezentacji. Wirtualny Spacer skutecznie zastępuje nieruchomości pokazowe, a co za tym idzie, pozwala znacznie zredukować koszty inwestycyjne. Najważniejsza jest jednak możliwość prezentacji nieruchomości na targach budowlanych, a także poprzez Internet, co ułatwia dotarcie do znacznie szerszego grona potencjalnych nabywców.

Mieszkania BUDIMEX

SGI Sokołówka - Wirtualny Spacer

Sokołówka – Wirtualny Spacer po okolicy.

W 4DLight wspierane są przede wszystkim działania charakteryzujące się innowacyjnością, nowoczesnością i wysokim standardem świadczonych usług. Współpraca z firmą SGI to znacznie więcej niż zrealizowany projekt, to swoistego rodzaju kreowanie przyszłości sygnowanej znakiem jakości i prestiżu.

SGI to firma należąca do Polskiego Związku Firm Deweloperskich, która działa na rynku już od ponad 20 lat. Wywodząca się ze Szczecina spółka, specjalizuje się w budowie mieszkań i apartamentów o podwyższonym standardzie. Inwestycje SGI obecne są w miastach takich jak: Warszawa, Poznań, Szczecin, Słupsk, Międzyzdroje, Gorzów Wielkopolski, a także Łódź.

Dla nowopowstającego osiedla apartamentowców zlokalizowanego przy ul. Świętej Teresy (w zielonej i cichej dzielnicy Łodzi – Julianowie), firma 4DLight wykonała Wirtualny Spacer po najbliższej okolicy. Spacer brzegiem stawu, alejkami Parku Julianowskiego, wizyta na Stadionie czy też w Klubie Sportowym Start, możliwe są dzięki nowoczesnej formie prezentacji – Wirtualnemu Spacerowi.

Wirtualny Spacer wykonany dla firmy SGI, to przede wszystkim możliwość obejrzenia okolicy osiedla, które już niebawem stanie się symbolem nowoczesności i komfortu na miarę XXI wieku. Przyszli mieszkańcy apartamentów już dziś mogą sprawdzić lokalizację, a także najbliższe otoczenie miejsca, które stanie się ich domem.

SGI Sokołówka - Wirtualny Spacer

Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa Wirtualny Spacer 3D - Saperska

Dach Mur - Wirtualny Spacer

Wirtualny Spacer to doskonałe narzędzie promocyjno-sprzedażowe, jakie pomaga rozbudzić zainteresowanie potencjalnych klientów, zarówno firmą jak i jej produktami i usługami. Wykorzystanie Wirtualnego Spaceru w branży deweloperskiej zwiększa szansę na podpisanie umowy, aż o 15%. Dla jednego z naszych Klientów działających na rynku nieruchomości, przygotowaliśmy 15 Panosfer prezentujących inwestycję zlokalizowaną w gminie Nieporęt pod Warszawą. W projekcie zastosowano m.in.: punkty informacyjne, strzałki nawigacyjne umożliwiające poruszanie się po Wirtualnym Spacerze, a także mapkę lokalizacyjną umożliwiającą natychmiastowe przeniesienie się do wybranego punktu.

 

Rafin - Zatorska

Dla jednego z wrocławskich deweloperów wykonaliśmy Wirtualny Spacer po inwestycji. Dzięki temu osoby zainteresowane mogą w ciekawy sposób sprawdzić rozkład mieszkania, które planują kupić.

Wirtualny Spacer Profesjonal24 - Dom pod Miłorzębem

Wirtualny Spacer składa się z 20 Panosfer. Funkcjonalności, które zostały wykorzystane: punkty informacyjne, menu z prawej strony, rzuty domu, strzałki nawigacyjne.

Wirtualna Wycieczka pod Miłorzębem

 

Wirtualny Spacer Profesjonal24

Profesjonal24 – inwestycje doskonałe w każdym calu

Wirtualny Spacer tworzony przez 4DLight to doskonałe narzędzie promocyjno-sprzedażowe, jakie coraz częściej doceniane jest przez firmy deweloperskie. O możliwościach nowoczesnych rozwiązań multimedialnych przekonała się już firma Profesjonal24, która obecna jest na rynku od 13 lat.

Współpraca 4DLight z firmą deweloperską Profesjonal24 zaowocowała dwoma projektami Wirtualnego Spaceru. Wirtualne wycieczki po inwestycji SMYK 2 Duo oraz Pod Miłorzębem (oba domy znajdują się w okolicach Pruszcza Gdańskiego), to zarazem proste jak i niezwykle funkcjonalne rozwiązanie w zakresie prezentacji nieruchomości. W obu przypadkach zastosowano menu główne, mapę lokalizacyjną, a także punkty informacyjne. Każdy zainteresowany zakupem gotowego domu, może swobodnie rozejrzeć się po okolicy, zajrzeć do środka i zorientować się w rozkładzie pomieszczeń, a także przełączyć się na stronę www dewelopera. Wszystko to siedząc wygodnie we własnym domu, bez konieczności odbywania dalekich i męczących podróży.

Wirtualne wycieczki po inwestycjach, to przede wszystkim ogromna oszczędność czasu. To doskonały sposób na poszukiwanie wymarzonego domu, który nie tylko znajduje się w odpowiednim miejscu, ale i spełnia nasze oczekiwania.

Wirtualny Spacer SMYK 2 DUO

Prometeon - Wirtualny Spacer

Z wizytą w wirtualnym biurze Prometeon

Tam gdzie stawia się na nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania, nie mogłoby zabraknąć projektów 4DLight. Tak było i tym razem. Dla łódzkiej firmy deweloperskiej Prometeon wykonaliśmy Wirtualny Spacer po siedzibie firmy.

Polska firma deweloperska specjalizująca się w nieruchomościach mieszkaniowych, biurowych i przemysłowych od dawna stawia na niestandardowe rozwiązania. Ważna jest nie tylko oferta, ale i sposób prezentacji samej firmy. Stąd też pomysł stworzenia Wirtualnego Spaceru po siedzibie Prometeon. Każdy z potencjalnych Klientów ma niepowtarzalną możliwość „odwiedzenia” biura, bez konieczności opuszczania własnego domu. Przygotowane Panosfery to szczegółowy i niezwykle realistyczny obraz przestrzeni, w której na co dzień poruszają się specjaliści firmy deweloperskiej.

Zastosowanie nowoczesnej techniki pozwala także na zapoznanie się z najbliższym sąsiedztwem biurowca, a co za tym idzie, łatwiejsze odnalezienie drogi do siedziby firmy mieszczącej się przy ul. Tuwima w Łodzi. Z Wirtualnym Spacerem po prostu można więcej.

Prometeon Wirtualny Spacer

ArtHauss – ART-100 Modern

Współpraca z firmą ArtHauss okazała się niezwykle owocną. Wirtualny Spacer tak bardzo spodobał się liderom domów energooszczędnych, że powstał kolejny, już trzeci, projekt wirtualnego domu pokazowego. 12 Panosfer z zaimplementowanymi funkcjonalnościami takimi jak: punkty informacyjne, aktywny formularz kontaktu, QR Code, oraz możliwość zapisu Wirtualnego Spaceru na dysku, pozwala na swobodne obejrzenie inwestycji wraz z jej otoczeniem.

ArtHauss – ART-100 Modern

Mabudo - Wirtualny Spacer

Wirtualny Spacer, największym zainteresowaniem cieszy się pośród firm działających w branży budowlanej i deweloperskiej. Kolejna nasza realizacja, to projekt wykonany dla MABUDO Sp. z o.o., czyli firmy działającej na rynku od 1989 roku. Nasz Klient zajmuje się budownictwem przemysłowym oraz prefabrkowanymi konstrukcjami drewnianymi. Dla jednej z inwestycji MABUDO wykonaliśmy Wirtualny Spacer z możliwością przełączenia ze stanu deweloperskiego na stan umeblowany.

Ciekawym, a równocześnie bardzo praktyczny rozwiązaniem jest program, który „zapamiętuje” lokalizację w trakcie zabawy z Wirtualnym Spacerem. Będąc w wybranym pomieszczeniu w stanie deweloperskim, po zmianie na stan umeblowany, nadal będziemy w tym samym miejscu. To umożliwia dokładne obejrzenie nieruchomości i przekonanie się o możliwościach przestrzennego zagospodarowania obiektu.

Ogromną zaletą Wirtualnego Spaceru z przełączeniem ze stanu deweloperskiego do tzw. stanu pod klucz, jest możliwość ograniczenia kosztów inwestycyjnych, jakie wymagane są przy przygotowaniu mieszkania lub domu pokazowego. Co więcej Wirtualny Spacer to znacznie większy zasięg ofertowy, a tym samym znacznie większe szanse na znalezienie konkretnego kupca.

Wirtualna wycieczka - Mabudo

ArtHauss – ART-80 Modern

Kolejna realizacja dla firmy ArtHauss to Wirtualny Spacer po domu pokazowym, składający się z 12 Panosfer. Dynamika, realizm i dbałość o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół prezentacji, niezwykle przypadły do gustu naszemu Klientowi. Podobnie jak przy pierwszym projekcie, tu również zastosowano dodatkowe funkcje, takie jak: punkty informacyjne, możliwość zapisu Wirtualnego Spaceru na dysku, QR Code, a także formularz kontaktowy – napisz do nas.

ArtHauss – ART-80 Modern

Kralka Investment Group - Wirtualny Spacer - Płocka

Kralka – nowe życie starych kamienic

Stare też może być piękne. Przekonuje o tym Kralka Investment Group specjalizująca się w renowacji zabytkowych kamienic. Firma działająca od 2001 roku sprawia, że łódzkie osiedla i ulice stają się przyjazne ich mieszkańcom. Pragnąc zaprezentować zdumiewające efekty pracy specjalistów z Kralka Investment Group, agencja interaktywna 4DLight wykonała Wirtualne Spacery dla dwóch spośród wielu inwestycji.

Nieruchomość była mocno zaniedbaną kamienicą. Firma Kralka Investment Group we współpracy z Miejskim Konserwatorem Zabytków rozpoczęła prace rewitalizacyjne, które nie tylko przywróciły staremu budownictwu dawny blask, ale i wprowadziły nowoczesne akcenty. Wykonany przez zespół 4DLight projekt Wizualizacji 3D (połączonej z Wirtualnym Spacerem), który za pomocą ikony umieszczonej w górnym lewym rogu, może w każdym momencie zmienić obraz ze stanu faktycznego na wizualizację 3D.

Wirtualny Spacer wykonany dla kamienicy przy ulicy Płockiej prezentuje obraz całego budynku z zewnątrz. Każdy posługujący się Wirtualnym Spacerem może porównać, jak wyglądał budynek przez rozpoczęciem prac renowacyjnych, a w jaki sposób zmieni się po ich zakończeniu.

Zastosowanie Wirtualnego Spaceru doskonale sprawdziło się w przypadku inwestycji firmy Kralka Investment Group. W nowoczesny sposób zaprezentowano potencjał starych kamienic, a także udowodniono dlaczego warto wykazać zainteresowanie inwestycjami na rynku wtórnym. To niezwykle ważne, by Klient sam mógł ocenić wartość wybranej nieruchomości.

Kralka - Wirtualny Spacer

Rymarovskie Domy - Osiedle Kolejowa Wirtualny Spacer

Kolejny udany projekt zrealizowany dla czeskiego dewelopera. Potencjalnym klientom została pokazana inwestycja oraz rozkład mieszkań za pomocą Wirtualnego Spaceru. Wirtualny Spacer został również umieszczony na stronie głównej inwestycji. Dzięki wielu atutom, sprzedaż mieszkań poszła gładko.

Wirtualne Spacery - Rymarovskie Domy

Rymarovskie Domy - Wizualizacja 3D

Wizualizacja 3D połączona w Wirtualny Spacer. Dodatkowo wykorzystane zostały również panoramy 360 na bazie zdjęć. Dzięki temu uzyskany został efekt przyjemnej i ciekawej prezentacji, którą klienci chętnie oglądają.

 

Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa Wirtualny Spacer 3D - Gojawiczyńskiej

90 lat tradycji i doświadczenia na rynku deweloperskim zobowiązuje do utrzymania wysokiego poziomu usług, w tym także odpowiedniej prezentacji inwestycji.  Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa powierzyła nam przygotowanie Wirtualnego Spaceru po inwestycji zlokalizowanej przy ul. Gojawiczyńskiej w Warszawie.

Realizacja dla WSM obejmowała Wirtualny Spacer 3D z przełączeniem ze stanu deweloperskiego na wizualizację przykładowej aranżacji wnętrz. Mieszkanie o powierzchni 90 m2 zostało podzielone na dwie strefy, z zachowaniem maksymalnej funkcjonalności. Pomysł ten spotkał się z niezwykle pozytywnym odbiorem w czasie targów mieszkaniowych, a Wirtualny Spacer 3D okazał się doskonałym narzędziem promocyjno-sprzedażowym.

Inwestycje Warszawska Spóldzielnia Mieszkaniowa

Orion Development Wirtualny Spacer 3D

Satysfakcja Klientów jest dla nasz najważniejsza. Z tego powodu niezwykle cieszymy się na dalszą współpracę z firmą Orion Development, dla której przygotowaliśmy już aranżację dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego w północnej części Łodzi. Wizualizacja 3D z możliwością poruszania się po obiekcie, umożliwiła zaprezentowanie nowoczesnego i w pełni funkcjonalnego mieszkania szerokiemu gronu potencjalnych nabywców. Dzięki umiejętnością fotografa został również uchwycony stan deweloperski, który jest widoczny po przełączeniu widoku. Dynamiczny, innowacyjny i barwny projekt wzbudził żywe zainteresowanie odbiorców, co otworzyło nam drzwi do kolejnych wspólnych realizacji.

Mieszkania Łódź Orion Development

ArtHauss - Wirtualny Spacer

ArtHauss Poland, czyli inteligentne domy przyszłości

Dom przyszłości powinien gwarantować nie tylko bezpieczeństwo jego mieszkańcom, ale i być przyjazny środowisku. Chociaż firma ArtHauss Poland powstała zaledwie w 2011 roku, już stała się liderem domów energooszczędnych na polskim rynku. Wspierając tak innowacyjne i przyszłościowe rozwiązania, firma 4DLight wykonała trzy Wirtualne Spacer. Każdy z nich ukazuje szereg zalet tych niezwykłych domów.

Specjalnością firmy ArtHauss Poland jest budowa pasywnych, inteligentnych i bezpiecznych domów opartych na konstrukcji stalowej. Projekty domów energooszczędnych i zeroenergetycznych powstają z myślą o najbardziej wymagających Klientach, a także w trosce o środowisko naturalne. Jest więc nowocześnie, bezpieczne i ciepło. Tego typu nieruchomości to nie tylko przyszłość budownictwa, ale i prosty sposób wykorzystywania alternatywnych źródeł energii.

Poszukujących domu idealnego lub osoby zainteresowane inwestycjami budowlanymi, zapraszamy do wirtualnej podróży. Szczegółowe Panosfery w niezwykle realistyczny sposób prezentują walory domów budowanych przez ArtHauss Poland.
ArtHauss - Wirtualny Spacer

REAL Development - SUN TOWER

Słoneczna strona Łodzi – Sun Tower

Profesjonaliści z REAL Development wiedzą jak zachwycić swoich Klientów. Dla tej działającej od 1998 roku spółki z ugruntowaną już pozycją na rynku, specjaliści z 4DLight wykonali Wirtualny Spacer po Sun Tower Penthouse.

Niespełna 5 minut od centrum Łodzi znajduje się supernowoczesny budynek stworzony na planie koła. Doskonała lokalizacja Sun Tower to przede wszystkim bliskość rozbudowanej sieci komunikacyjnej, szkół, przedszkola, poczty, banków, przychodni zdrowia, licznych punktów handlowych, a także kościoła. Dodatkowym atutem jest zieleń, która otaczając budynek z każdej strony zapewnia jego mieszkańcom cudowne widoki.

Wirtualny Spacer umożliwia swobodne rozejrzenie się po okolicy, obejrzenie budynku z zewnątrz, a także odbycie wirtualnej wycieczki po korytarzach i apartamentach ulokowanych w Sun Tower. Prawdziwym powodem do dumy jest 126-metrowy apartament zlokalizowany kilkanaście pięter nad ziemią z widokiem na 3 strony świata. Mieszkanie stworzone na bazie półkola z 300-metrowym, okrągłym i przeszklonym tarasem to wyjątkowe miejsce do życia dla najbardziej wymagających.

Już dziś można przenieść się do jednego z najnowocześniejszych budynków w Polsce, dzięki dostępowi do Internetu i rozbudowanej funkcjonalności Wirtualnego Spaceru.
Real Developer - Wirtualny Spacer

Domar Invest Wirtualny Spacer 3D

Na atrakcyjność inwestycji deweloperskich niewątpliwie wpływa także otoczenie. Na zlecenie Domar Invest, wykonaliśmy wizualizację otoczenia na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych, charakteryzujących się modernistyczną architekturą. Naszym zadaniem było stworzenie otoczenia przyjaznego jego mieszkańcom, które zachęcałoby do zakupu domu. Dodaliśmy zieleń, drogi, a także elementy małej architektury, które podkreśliły niezwy walory inwestycji mimo wczesnego etapu jej realizacji.

Domar Ivest mieszkania, domy