+48 790 398 298

Realizacje wykonane dla klienta: SGI

Film Reklamowy z przeznaczeniem do YouTube

Film reklamowy wykonany po wnętrzu mieszkania pokazowego inwestycji znajdującej się w Szczecinie.Czytaj więcej

SGI - Villa Park

SGI Apartament Sokołówka

Apartament Sokołówka Łódź

SGI okolica inwestycji - Warszawa

SGI Sokolowka

Film na bazie wirtualnego spaceru

Film stworzony na bazie spaceru pokazuje nawiększe atuty okolicy inwestycji, która powstaje.Czytaj więcej

SGI LOFTY

SGI Sokołówka - Wirtualny Spacer

Sokołówka – Wirtualny Spacer po okolicy.

W 4DLight wspierane są przede wszystkim działania charakteryzujące się innowacyjnością, nowoczesnością i wysokim standardem świadczonych usług. Współpraca z firmą SGI to znacznie więcej niż zrealizowany projekt, to swoistego rodzaju kreowanie przyszłości sygnowanej znakiem jakości i prestiżu.

SGI to firma należąca do Polskiego Związku Firm Deweloperskich, która działa na rynku już od ponad 20 lat. Wywodząca się ze Szczecina spółka, specjalizuje się w budowie mieszkań i apartamentów o podwyższonym standardzie. Inwestycje SGI obecne są w miastach takich jak: Warszawa, Poznań, Szczecin, Słupsk, Międzyzdroje, Gorzów Wielkopolski, a także Łódź.

Dla nowopowstającego osiedla apartamentowców zlokalizowanego przy ul. Świętej Teresy (w zielonej i cichej dzielnicy Łodzi – Julianowie), firma 4DLight wykonała Wirtualny Spacer po najbliższej okolicy. Spacer brzegiem stawu, alejkami Parku Julianowskiego, wizyta na Stadionie czy też w Klubie Sportowym Start, możliwe są dzięki nowoczesnej formie prezentacji – Wirtualnemu Spacerowi.

Wirtualny Spacer wykonany dla firmy SGI, to przede wszystkim możliwość obejrzenia okolicy osiedla, które już niebawem stanie się symbolem nowoczesności i komfortu na miarę XXI wieku. Przyszli mieszkańcy apartamentów już dziś mogą sprawdzić lokalizację, a także najbliższe otoczenie miejsca, które stanie się ich domem.

SGI Sokołówka - Wirtualny Spacer