+48 790 398 298

Wirtualne spacery

 

Wirtualny Spacer 4DLightNajważniejszą zaletą Wirtualnego Spaceru jest jego optymalne dopasowanie do specyfiki Twojej branży. Kreatywne podejście, a także szczegółowa analiza potrzeb, umożliwiają stworzenie Wirtualnego Spaceru niezależnie od branży w jakiej działasz.

Nowoczesne narzędzie promocyjno-reklamowe pod postacią Panoram 360, nie tylko zapewnia o 70% większe zyski, ale również zastępuje tysiące słów, prezentacji, zdjęć i spotkań. 

Najlepszym przykładem wszechstronnego zastosowania Wirtualnego Spaceru, są nasze realizacje dla firm takich jak: Škoda Zimny – salon samochodowy, Budimex (firma budowlana), czy producenta mebli Klose.

 

Zobacz portfolio

 

Z ogromną przyjemnością zapraszamy Państwa do naszych realizacji, gdzie można osobiście przekonać się o zaletach Wirtualnej Wycieczki wykonanych przez naszego fotografa, a także do kontaktu w celu zadania pytań o zastosowanie Panoram 360 w Twoim przedsiębiorstwie.

Trudno nie zgodzić się z faktem, iż Wirtualna Rzeczywistość stwarza nieograniczone możliwości! Dzięki niej jesteś w stanie dotrzeć do tysięcy odbiorców za ułamek ceny innych rozwiązań, które już wszyscy znają!

 

Dodatkowo działają na iPhone, iPad, i Android


Co zyskujesz?

Wirtualny Spacer 4DLightZasięg!
Dzięki Panoramom 360 docierasz do milionów użytkowników.

Czas!!
Pomyśl ile trwa umówienie i przeprowadzanie spotkania z niezdecydowanym klientem?
A teraz... Ile trwa wysłanie linku do Wirtualnego Spaceru np. w mailingu?

Zdecydowanych klientów!!!
Czyli klientów, którzy chętniej zapłacą, bo widzieli już co proponujesz i im to odpowiada.

 

Wirtualny Spacer, który dziś bije rekordy popularności w świecie internetu, świetnie sprawdza się jako forma reklamy bezpośredniej.

Wirtualny Spacer 4DLightMamy na to niezbite dowody!
Prowadzimy  szczegółowe statystyki odwiedzalności Wirtualnych Spacerów!

Wirtualny Spacer to potężna machina marketingowa, którą możesz uruchomić przy zdecydowanie mniejszych kosztach niż np. produkcja spotu reklamowego. Dodatkowo właśnie Wirtualne Spacery są chętniej oglądane przez internautów niż np. sesja zdjęciow.

Zarówno Wirtualny Spacer, jak i poszczególne materiały z realizacji możesz wykorzystać w dowolny sposób (np. jako fotografia reklamowa)! Po przekazaniu struktury plików stajesz się ich prawowitym właścicielem i możesz je wykorzystywać bez żadnych ograniczeń! Nie ma abonamentu, ukrytych kosztów, ograniczenia czasowego czy dodatkowych licencji za użytkowanie.


Dodatkowo realizacje wszystkich naszych klientów promujemy na prowadzonych przez nas profilach social network na których zdobyliśmy tysiące fanów! https://www.facebook.com/4DLight

Social Media

 

 

Zobacz portfolio