+48 790 398 298

Wirtualne spacery


Wirtualny Spacer po okolicy inwestycji na Bemowie

Spacer VR - zabiesz swojego klienta do Wirtualnej Rzeczywistości!

Wirtualny Spacer po okolicy Łódzkiej inwestycji

Wirtualny Spacer po Apartamencie 2 - poziomowym

Wirtualny spacer dla łódzkiego dewelopera po apartamencie 2 - poziomowym z przykładową aranżacją wnętrzaCzytaj więcej

Wirtulany Spacer okolicy inwestycji Przy Woronicza

Wirtualny Spacer okolicy wykonany dla nowej inwestycji w Warszawie - Przy WoroniczaCzytaj więcej

Wirtulany Spacer okolicy inwestycji Grójecka 216

Wirtualny Spacer okolicy wykonany dla nowej inwestycji w Warszawie - Grójecka 216Czytaj więcej

Wirtualny spacer okolicy inwestycji nowe bielany 2

Wirtualny Spacer okolicy wykonany dla nowej inwestycji w Warszawie - Nowe Bielany 2Czytaj więcej

Wirtualny spacer okolicy inwestycji Bliski tarchomin

Wirtualny spacer okolicy wykonany dla nowej inwestycji w Warszawie - Bliski TarchominCzytaj więcej

Wirtualne Spacery dla branży medycznej

Wirtualne Spacery to jest to co lubimy w fotografii. Ostatnio mieliśmy okazję wykonać takowa prezentację 360 po jednym z obiektów znajdującym się w Łodzi. Centrum dydaktyczne UM w Łódzi

Wykonujemy Wirtualne Spacery ŁódźCzytaj więcej

Wirtualny Spacer po Akademiku UM

Jako Agencja Reklamowa mamy styczność z wieloma breanżami. Rozwiązanie, które wykonaliśmy spełnia swoje zadanie w internecie jako Wirtualny Przewodnik dla przyszłych studentów, którzy chcą zobaczyć w jakim akademiku będą mieszkać.

Wirtualny Spacer po nowo oddanym akademiku

 Czytaj więcej

Wirtualny Spacer po Gabinecie Stomatologicznym

W jaki sposób zaprezentować Gabinet Stomatologiczny w internecie? Nic prostrzego wystarczy wykonać Wirtualny Spacer aby przyszli pacjenci mogli zobaczyć gdzie będą się leczyć.

Wirtualny Spacer po gabinecie stomatologicznymCzytaj więcej

Wirtualny Spacer po restauracji "Pod Gigantami"

Nowoczesne narzędzie prezentacji wnętrz restauracji dla internautów. Wirtualny Spacer po restauracji

Wirtualny Spacer po restauracji - WarszawaCzytaj więcej

Klose Salon Meblowy - Wirtualny Spacer

Kolekcja Mebli Klose Sp z o o, okazała się niezwykle wymagającym Klientem, jednak nawiązany kontakt zaowocował dłuższą współpracą. Zaczęło się jednak od tego, że wpadliśmy na pomysł, by salon meblowy „wysłać” do Klienta, a nie Klienta zapraszać do salonu. Pomysł mógłby wydawać się szalony, gdyby nie możliwości jakie daje Wirtualny Spacer.

Klose Wirtualna WycieczkaCzytaj więcej

Czarny Staw - Wirtualny Spacer

Niebiański klimat Czarnego Stawu

Z dumą prezentujemy miejsca takie jak Czarny Staw, znajdujący się na trasie wyjazdowej z Łodzi w kierunku Poznania. Obiekt położony nad stawem pośród zielonych drzew i łąk kusi spragnionych ciszy i spokoju. Czarny Staw dysponujący trzema salami bankietowymi, restauracją, ogrodem i przestrzenią na grilla, to idealne miejsce na urządzenie licznych przyjęć okolicznościowych.

12 Panosfer budujących Wirtualny Spacer po Czarnym Stawie, to multimedialna i interaktywna prezentacja obiektu wykonana przez profesjonalny zespół specjalistów od wirtualnych rozwiązań. Już wirtualna podróż sprawia, że każdy ma ochotę przenieść się do tego niezwykle urokliwego miejsca. Za pomocą kilku kliknięć można zwiedzić każdą z trzech sal: Pałacową, Różaną lub Pod Aniołami, zajrzeć do utrzymanej w swojskim klimacie restauracji, przespacerować się ogrodową alejką lub obejrzeć miejsce przeznaczone na grilla.

Organizacja przyjęcia w tak malowniczym i spokojnym miejscu musi zakończyć się sukcesem. Do tego doskonała obsługa i pyszna, polska kuchnia sprawiają, że każdy chce ponownie zagościć w Czarnym Stawie. 4DLight zaprasza Państwa w wirtualne spacery.

Czarny Staw

Profix

Realizacje Wirtualnej Wycieczki wykonana dla producenta narzędzi - Profix

SGI Apartament Sokołówka

Apartament Sokołówka Łódź

Centralny Szpital Kliniczny Instytut Stomatologii w Łodzi ul. Pomorska 251

 

Wirtualny Spacer po Uniwerystecie Medycznym na ul. Czechosłowackiej. Dzięki Wirtualnej Wycieczce można obejrzeć miejsca, do których nie ma dostępu na codzień. Wirtualne Spacery to świetna forma reklamy dla branży medycznej.

Hotel Golden Tulip Gdańsk

 Wirtualny Spacer po hotelu. WIrtualne Spacery świetnie sprawdzają się w branży HoReCa

Margaret SPA - Wirtualny Spacer

Margaret SPA – antidotum na przemęczenie

Zamiast poszukiwać nowych suplementów diety wzmacniających ciało i pobudzających umysł, lepiej wybrać się do Margaret SPA.  To miejsce w którym można ukoić nerwy i zadbać o przemęczone ciało. Z Wirtualnym Spacerem stworzonym przez 4DLight, mają Państwo niepowtarzalną okazję wybrać się w błyskawiczną podróż do Łodzi, gdzie najwyższy poziom relaksu zapewnia Margaret SPA.

W atmosferze pełnej harmonii, wśród naturalnych barw, pod opieką specjalistów z 12-letnim doświadczeniem, każdy może zapewnić sobie dawkę cudownego odprężenia, zregenerować lub wyszczuplić ciało, czy też po prostu uciec na moment od miejskiego zgiełku. Goście Margaret SPA mają do wyboru bogaty wachlarz zabiegów kosmetycznych, relaksacyjnych, zajęć aktywności fizycznej, basen, sauny (turecka i fińska), a także dostęp do gabinetów lekarskich.

4DLight ogromny potencjał Margaret SPA zaprezentowało w formie Wirtualnego Spaceru. 11 Panosfer wykorzystanych do projektu, w przejrzysty i atrakcyjny sposób pokazuje kolejne pomieszczenia i ich wystrój. Bez konieczności wychodzenia z domu, każdy potencjalny klient może określić czy jest to miejsce jakie zapewni mu odpoczynek jakiego oczekuje. Jesteśmy przekonani, że każdy z gości Margaret SPA będzie tu wracał, gdy tylko będzie potrzebował zregenerować ciało i oczyścić umysł.
Margaret SPA - Wirtualna Wycieczka

Prometeon - Aleksandrów Łódzki

Prezntujemy Wirtualny Spacer po nowoczesnym budynku mieszkalnym wykonanym przez firmę Prometeon.

W wirtualnej wycieczce została zaprezentowana inwestycja z zewnątrz, mieszkanie w środku, klatka schodowa oraz garaż.

Dworek Borowa

Wybór obiektu bankietowego nie jest prosty, lecz ułatwić może to Wirtualny Spacer. Dla Dworku Borowa wykonaliśmy Wirtualną Wycieczkę po ogrodzie, sali bankietowej oraz pokoju nowożeńców.

Gabinet Lili

Wirtualny Spacer po salonie urody "LILI"

Materace Tempur

Realizacja dla Firmy Tempur, przedstawiająca 10 salonów zlokalizowanych w największych miastach Polski. Wirtualne Spacery prezentują nie tylko wnętrza salonów, ale również zalety jakie niesie ze sobą zakup materaca Tempur. Zapraszamy do zapoznania się z wybranym salonem, oraz klikania w punkty "i" znajdujące się w Wirtualnej Wycieczce dzięki, którym dowiemy się więcej o technologi materacy Tempur.

ALIPLAST

Dla producenta profili aluminiowych wykonaliśmy prezentację jego realizacji w postaci Wirtualnego Spaceru. Sam opis techniczny czy przedstawienie pliku pdf to dzisiaj za mało. Nic nie mówi za siebie lepiej niż obraz z realizacji.

Wirtualny Spacer Aliplast

Budotex - Tęczowy Raj - Spacer po okolicy

Wirtualny Spacer po okolicy inwestycji Tęczowy Raj. Jak widać potencjalni klienci kupują mieszkanie również ze wzgledu na lokalizacje, dlatego tak ważne jest aby pokazać jak najwięcej atutów danej okolicy.

Wirtualny Spacer - Salon Mercedes

Następny ciekawy projekt Wirtualnego Spaceru zrealizowanego dla Salonu Mercedesa w Łodzi. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej techniki zastosowanej przez fotografa udało się uzyskać bardzo ciekawe efekty.

Wirtualny Spacer - Salon Mercedesa

 

Pałac i FOlwark Galiny

20 Panoram po miejscu z wielkimi jeziorami, to kolejny projekt wykonany przez 4DLight. Obiekt zlokalizowany jest na granizy Warmi i Mazur.

Pałac i Folwark Galiny

Vinotti Salon Meblowy - Wirtualny spacer

Salon meblowy Vinotti to kolejna realizacja Wirtulnej Wycieczki pokazująca możliwości fotografii połączonej z możliwościami wirtualnej rzeczywistości.

Wirtualna Wycieczka - Vinotii

Złoty Młyn Polichno - Wirtualny Spacer

Wirtualny Spacer Złoty Młyn Polichno. Dzięki zastosowaniu Wirtualnego Spaceru potencjalnym gościom został pokazany pierwszy obiekt sieci karczm "Złoty Młyn"

Wirtualna Wycieczka - Złoty Młyn Polichno

Malaga - Wirtualny Spacer

Dla Centrum Bankietowo-Konferencyjnego, wykonaliśmy Wirtualny Spacer przedstawiający dostępną ofertę, dzięki czemu potencjalni klienci mogą zaoszczędzić dużo czasu na osobiste wizyty i zamówić salę na daną uroczystość po obejrzeniu Wirtualnego Spaceru.

Wirtualna Wycieczka - Malaga

REAL Development - Wirtualny Spacer po nowej inwestycji w Łodzi

I mamy kolejny projekt dla REAL Development. Wirtualny Spacer po okolicach inwestycji budowlanej zlokalizowanej przy ulicy Obywatelskiej w Łodzi, to przydatne narzędzie służące efektywnej sprzedaży. Potencjalni nabywcy nieruchomości mają okazję, by obejrzeć najbliższą okolicę, sprawdzić jak daleko znajdują się: szkoła, przedszkole, park, basen, czy też lotnisko. To co najważniejsze, kontakt z zainteresowanym inwestorem możliwy jest poprzez Internet, ponieważ Wirtualny Spacer skutecznie zastępuje konieczność osobistego
oprowadzania każdego zainteresowanego, po terenie inwestycji. To znacznie ułatwia znalezienie właściwego nabywcy obiektu.
Real Development - Wirtualny Spacer

Wirtualny Spacer Pałac Łochów

Lubimy tworzyć Wirtualne Spacery dla obiektów takich jak Pałac Łochów pod Warszawą. To niezwykle urokliwe miejsce prezentujemy na 20 Panosferach, jakie w jednej chwili przeniosą Państwa tam, gdzie odpoczywa dusza i ciało. Spacer po hotelowych pokojach, szybka wizyta w SPA, rzut okiem na sale konferencyjne i ocena wystroju restauracji są możliwe, gdy zaczyna działać Wirtualny Spacer. Nietypowym urozmaiceniem projektu, było umieszczenie w Wirtualnym Spacerze także Kościoła.

Wirtualna Wycieczka Pałac Łochów

Salon samochodowy Audi Krotoski-Cichy Łódź

Dla Autoryzowanego Dilera marki Audi, wykonaliśmy prezentacyjny Wirtualny Spacer. Przed wizytą w salonie można zobaczyć jak wygląda i gdzie należy się kierować w celu zakupu nowego pojazdu.

Wirtualny Spacer -Salon Audi

JLR Łódź - Autoryzowany Diler Jaguar, Land Rover

Dla Autoryzowanego Dilera, który w swojej ofercie posiada samochody marki Jaguar i Land Rover, wykonaliśmy prezentacyjny Wirtualny Spacer. Odpowiednie techniki pozwoliły wydobyć to co najlepsze w fotografii.

JLR - Wirtualny Spacer po Salonie Jaguar, Land Rover

Pałac Wojanów - Wirtualny Spacer

To miejsce łączy w sobie klimat dawnej architektury i nowoczesnego centrum rekreacyjnego dla całej rodziny. Należący do Stowarzyszenia Hoteli Historycznych Pałac Wojanów w Jeleniej Górze, to nowoczesne centrum SPA&Wellness. Proszę sobie wyobrazić basen, 2 sauny, jacuzzi, siłownię, solarium, gabinet masażu i kosmetyki w jednym miejscu, położonym w 16-hektarowym parku. Mało przekonywująco? Zapraszamy do Wirtualnego Spaceru, by móc osobiście zobaczyć miejsca o których piszemy. Nasz Wirtualny Spacer przygotowany dla Pałacu Wojanów został przystosowany także do urządzeń mobilnych.

Pałac Wojanów

Dwór Kombornia - Wirtualny Spacer

Planowanie urlopu najlepiej rozpocząć od Wirtualnego Spaceru. Zespół 4DLight zaprasza na wyprawę w Bieszczady, do wyjątkowego miejsca jakim jest Dwór Kombornia Hotel&SPA.

20 interaktywnych Panosfer przeniesie Państwa w świat pełen luksusu, spokoju i piękna. Wirtualny Spacer umożliwia szczegółowe zapoznanie się z obiektem, rozkładem pomieszczeń, a także ułatwia wybór odpowiedniego pokoju/apartamentu na romantyczny pobyt dla dwojga. Wirtualny Spacer kusi, by już dziś zarezerwować miejsce w hotelu i zaplanować długo wyczekiwany wypoczynek z dala od codziennych trosk i obowiązków.

Dwór Kombornia - Wirtualny Spacer

 

Saxonia

Wirtualny Spacer po sali weselnej Saxonia. Zdjęcia do Wirtualnego Spaceru były robione w dzień i w nocy. Dzięki temu można było pokazać wyjątkowy klimat tego miejsca.

 

BUDIMEX Wirtualny Spacer 3D

 Tam gdzie pojawiają się inwestycje budowlane, tam i nasz Wirtualny Spacer z przełączeniem do Wizualizacji 3D. Tym razem projekt wykonany dla warszawskiego inwestora BUDIMEX, to dwupoziomowe mieszkanie, jakie można obejrzeć w stanie deweloperskim oraz w pełnej przykładowej aranżacji. Piękne, przestronne i komfortowe mieszkanie doskonale prezentuje się w przygotowanej przez nas prezentacji. Wirtualny Spacer skutecznie zastępuje nieruchomości pokazowe, a co za tym idzie, pozwala znacznie zredukować koszty inwestycyjne. Najważniejsza jest jednak możliwość prezentacji nieruchomości na targach budowlanych, a także poprzez Internet, co ułatwia dotarcie do znacznie szerszego grona potencjalnych nabywców.

Mieszkania BUDIMEX

Złoty Młyn Majków - Wirtualny Spacer

Wirtualne Spacery wykonane po najnowszym obiekcie sieci "Złoty Młyn" W Wirtualnym Spacerze została pokazana karczma, sale oraz pokoje hotelowe. Wszystko to dla gości, którzy podrużują po Polsce.

Wirtualna Wycieczka - Złoty Młyn Majków

SGI Sokołówka - Wirtualny Spacer

Sokołówka – Wirtualny Spacer po okolicy.

W 4DLight wspierane są przede wszystkim działania charakteryzujące się innowacyjnością, nowoczesnością i wysokim standardem świadczonych usług. Współpraca z firmą SGI to znacznie więcej niż zrealizowany projekt, to swoistego rodzaju kreowanie przyszłości sygnowanej znakiem jakości i prestiżu.

SGI to firma należąca do Polskiego Związku Firm Deweloperskich, która działa na rynku już od ponad 20 lat. Wywodząca się ze Szczecina spółka, specjalizuje się w budowie mieszkań i apartamentów o podwyższonym standardzie. Inwestycje SGI obecne są w miastach takich jak: Warszawa, Poznań, Szczecin, Słupsk, Międzyzdroje, Gorzów Wielkopolski, a także Łódź.

Dla nowopowstającego osiedla apartamentowców zlokalizowanego przy ul. Świętej Teresy (w zielonej i cichej dzielnicy Łodzi – Julianowie), firma 4DLight wykonała Wirtualny Spacer po najbliższej okolicy. Spacer brzegiem stawu, alejkami Parku Julianowskiego, wizyta na Stadionie czy też w Klubie Sportowym Start, możliwe są dzięki nowoczesnej formie prezentacji – Wirtualnemu Spacerowi.

Wirtualny Spacer wykonany dla firmy SGI, to przede wszystkim możliwość obejrzenia okolicy osiedla, które już niebawem stanie się symbolem nowoczesności i komfortu na miarę XXI wieku. Przyszli mieszkańcy apartamentów już dziś mogą sprawdzić lokalizację, a także najbliższe otoczenie miejsca, które stanie się ich domem.

SGI Sokołówka - Wirtualny Spacer

Złoty Młyn Kruszów - Wirtualny Spacer

Wirtualny Spacer wykonany dla sieci karczm "Złoty Młyn". Dzięki Wirtualnej Wycieczce klientom zostały zaprezentowane miejsca, do których będą mogli się udać w rzeczywistości. Zapraszamy na Wirtualne Spacery

Wirtualna Wycieczka - Złoty Młyn Kruszów

Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa Wirtualny Spacer 3D - Saperska

SKODA - AUTO Wimar Warszawa al. Jerozolimskie - Wirtualny Spacer

Sukces projektu dla Autoryzowanego Salonu i Serwisu Skody w Warszawie, przy ul. Modlińskiej, umożliwił nam dalszą współpracę z Grupą Auto Wimar. Tym razem Wirtualnego Spaceru doczekał się Salon i Serwis Skody przy ul. Al. Jerozolimskich w Warszawie.

Nasi eksperci przygotowali w pełni dynamiczny i funkcjonalny projekt, który umożliwia swobodne poruszanie się po obiekcie oraz pozyskiwanie niezbędnych informacji (np. numery telefonów do poszczególnych działów, adres mailowe do poszczególnych specjalistów, czy też parametry techniczne wybranych modeli). Dodatkowym atutem jest prezentacja całego zespołu pracowników, którzy na co dzień pracują w salonie, dbając o satysfakcję Klientów.
Auto Wimar - Wirtualny Spacer

Dwór Sieraków - Wirtualny spacer

Czy mają Państwo ochotę obejrzeć złotą salę, piwniczkę z winami, cudowne apartamenty i SPA? To wszystko mieści się w jednym, wyjątkowo urokliwym miejscu – we Dworze Sieraków.

Zanim jednak wyruszą Państwo w drogę, zapraszamy do Wirtualnego Spaceru po obiekcie. Bez wychodzenia z domu, wygodnie we własnym fotelu lub łóżku, dzięki 20 Panosferom przeniosą się Państwo do miejsca, gdzie czas jakby zwalnia. Dwór położony jest pośród drzew, w pobliżu parku z licznymi alejkami idealnymi na spacery w słoneczne dni. To także doskonale miejsce wypadowe do Krakowa, Wieliczki, czy też w pobliskie  góry.

Dwór Sieraków - Wirtualny Spacer

 

Sala Weselna Izabell - Wirtualny Spacer

Izabell – przyjęcia okolicznościowe na wysoki poziomie

Poszukiwanie odpowiedniego miejsca na wesele, chrzciny, komunię czy inne uroczystości rodzinne, bywa szalenie kłopotliwe. Wiedzą o tym właściciele sali weselnej Izabell, którzy postawili na nowoczesną formę prezentacji własnego obiektu. Proszę sobie wyobrazić budynek z salą bankietową i pokojami sypialnianymi, który położony jest pośród zielonych ogrodów, sadów i lasów. Brzmi kusząco? Jeszcze lepiej wygląda, gdy wybierzemy się w Wirtualną Wycieczkę po obiekcie.

Wirtualne Spacery doceniane są nie tylko za niezwykle realistyczny i dynamiczny obraz, ale i za jego funkcjonalność. Specjaliści od wirtualnych rozwiązań z 4DLight, postanowili połączyć mapę lokalizacyjną z poszczególnymi Panosferami. W ten prosty sposób udało się stworzyć doskonałe narzędzie prezentacyjne. Wystarczy wybrać dowolną lokalizację na mapie lub kierować się za strzałkami, by bez wychodzenia z domu obejrzeć cały obiekt. Niezwykle płynny ruch i możliwość obracania się wokół własnej osi o 360 stopni, zapewniają komfort oglądania poszczególnych pomieszczeń i terenu wokół budynku.

Wirtualny Spacer po sali Izabell daje znacznie więcej, niż można wyczytać ze zdjęć czy klasycznego filmu. To całkiem nowy, wyższy wymiar prezentacji. Wystarczy kliknąć, by przenieść się do sali weselnej Izabell.

Sala weselna Izabell

SKODA - AUTO Wimar Warszawa ul. Modlińska - Wirtualny Spacer

Na zlecenie Grupy Auto Wimar, nasza firma przygotowała Wirtualny Spacer po Autoryzowanym Salonie i Serwisie Skody zlokalizowanego przy ul. Modlińskiej w Warszawie. Wspólnym celem było stworzenie wirtualnego salonu, który pozostawałby do dyspozycji Klientów przez 24h na dobę, przez 365 dni w roku.

Wirtualny Spacer po Salonie Modlińska, to możliwość obejrzenia punktu obsługi, serwisu, a także wybranych modeli samochodów wraz z ich wnętrzem. Nasi specjaliści od wirtualnych rozwiązań, zdecydowali się wykorzystać m.in.:

 • spersonalizowane menu z zachowaniem kolorystyki logo Skody,
 • 2 panele menu, ułatwiające dodarcie do wybranego miejsca,
 • punkty informacyjne,
 • strzałki nawigacyjne,
 • QR Code,
 • pobieranie Wirtualnego Spaceru na dysk.

Auto Wimar - Wirtualny Spacer

Dworek za Lasem - Wirtualny Spacer

Poszukującym idealnej sali weselnej lub miejsca na imprezę firmową, proponujemy Wirtualny Spacer po Dworku za Lasem. 10 Panosfer, system nawigacji za pomocą strzałek i wyjątkowo kuszące pejzaże, niewątpliwie wzbudzają zainteresowanie Klientów Dworku za Lasem.

Wirtualny Spacer po obiekcie został zaimplementowany na stronie www, co umożliwia „wizytę” we dworku w każdym, dowolnym momencie bez wychodzenia z domu. To skuteczna metoda pozyskiwania gości, która już pomogła zwiększyć liczbę organizowanych imprez okolicznościowych w Dworku za Lasem.

Wirtualna Wycieczka - Dworek za lasem

Venge Sala Weselna - Wirtualny Spacer

Wirtualne Spacery po salach banketowych Venge. Kolejny przykład na to, że Wirtualna Wycieczka to doskonałe medium w czasach wirtualnej rzeczywistości.

Wirtualna Wycieczka - Venge

VIS a VIS

Wirtualne Spacery po restauracji VIS a VIS, która w swojej ofercie posiada również sale konferencyjne. W wirtualnej wycieczce zastosowaliśmy opcje przełączania widoku między ułożeniem stołów pod wesele i standardowy rozkład restauracyjny.

Dach Mur - Wirtualny Spacer

Wirtualny Spacer to doskonałe narzędzie promocyjno-sprzedażowe, jakie pomaga rozbudzić zainteresowanie potencjalnych klientów, zarówno firmą jak i jej produktami i usługami. Wykorzystanie Wirtualnego Spaceru w branży deweloperskiej zwiększa szansę na podpisanie umowy, aż o 15%. Dla jednego z naszych Klientów działających na rynku nieruchomości, przygotowaliśmy 15 Panosfer prezentujących inwestycję zlokalizowaną w gminie Nieporęt pod Warszawą. W projekcie zastosowano m.in.: punkty informacyjne, strzałki nawigacyjne umożliwiające poruszanie się po Wirtualnym Spacerze, a także mapkę lokalizacyjną umożliwiającą natychmiastowe przeniesienie się do wybranego punktu.

 

Radlin - Wirtualny Spacer

Kolejny Wirtualny Spacer po terenach inwestycyjnych. Tym razem w miejscowości Radlin, gdzie inwestorzy mogą obejrzeć tereny, sprawdzić ich lokalizacją, a także powierzchnię. Wirtualny Spacer po Radlinie pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze, ponieważ poprzez Internet można dokonać wyboru gruntów.

W celu zapewnienia maksymalnej funkcjonalności Wirtualnego Spaceru, zastosowaliśmy następujące funkcje:

 • spersonalizowane menu,
 • nawigacja za pomocą strzałek,
 • możliwość wyboru terenów inwestycyjnych,
 • mapka lokalizacyjna.

Dodatkowo wykonaliśmy kilka wersji językowych:

Wirtualna Wycieczka Radlin

77 Stomatologia - Wirtualny Spacer

Wybór odpowiedniego gabinetu stomatologicznego do łatwych zadań nie należy. Na szczęście jest Wirtualny Spacer, który świetnie sprawdza się jako wskazówka  dla pacjentów i doskonała reklama dla samego lekarza. W realizacji wykonanej dla Stomatologia 77, przygotowaliśmy 11 Panosfer prezentujących 2 gabinety. Zaimplementowane certyfikaty klienta, podkład dźwiękowy i dane adresowe stały się istotnym uzupełnieniem całego projektu.

77 Stomatologia - Wirtualny Spacer

el Fuego - Wirtualny Spacer

Zaledwie 10 minut od centrum Łodzi, jest takie miejsce, gdzie cisza daje ukojenie duszy, a smakowite dania pieszczą podniebienia gości. W restauracji el Fuego można dobrze zjeść, wypocząć lub po prostu dobrze się bawić w gronie przyjaciół i znajomych. Dzięki realizacji 4DLight, za sprawą 5 niezwykle dopracowanych Panosfer i prostej nawigacji za pomocą strzałek, można poczuć klimat tego miejsca, bez wychodzenia z domu.Zapraszamy do Wirtualnego Spaceru po el Fuego. Rąbień jest bliżej niż myślisz.

Wirtualna wycieczka - el Fuego

Fit and Fun - Wirtualny Spacer

Pośród licznych zleceń jakie otrzymuje 4DLight, zdarzają się i takie, które wymagają czegoś więcej, niż standardowe rozwiązania. Tak było w przypadku Wirtualnego Spaceru po Klubie Fit and Fun, gdzie rodzice wraz z dziećmi dostają wszystko to, co najlepsze. Fitness, siłownia, kawiarnia i sala zabaw,  to tylko nieliczne atrakcje jakie przygotowało Fit and Fun dla swoich Klientów. Naszym zadaniem było stworzenie Wirtualnej Wycieczki po tym niecodziennym raju dla rodzin żyjących aktywnie. 8 Panosfer uzupełnionych w funkcjonalności ułatwiające korzystanie z aplikacji, wystarczyło, by Fit and Fun mogło zagościć także w wirtualnym świecie.

Wirtualna wycieczka - Fun Fit

Rafin - Zatorska

Dla jednego z wrocławskich deweloperów wykonaliśmy Wirtualny Spacer po inwestycji. Dzięki temu osoby zainteresowane mogą w ciekawy sposób sprawdzić rozkład mieszkania, które planują kupić.

Kendal - Wirtualny Spacer

4DLight oraz Auto Serwis Kendal, zapraszają Państwa do Wirtualnego Spaceru. Firma Kendal mieści się w Aleksandrowie Łódzkim i specjalizuje się w serwisowaniu samochodów osobowych i ciężarowych. 15 Panosfer pozwala obejrzeć m.in.: bezdotykową myjnię, punkt serwisowy, wulkanizację, czy też myjnię dla TIRów. Jak widać, Wirtualny Spacer to świetne narzędzie promocyjno-reklamowe, jakie można zastosować w każdej branży.

Wirtualna Wycieczka - Kendal

Lutmed - Wirtualny Spacer

Lutmed – miejsce przyjazne pacjentom

Nowoczesna poradnia medyczna Lutmed, powstała w 2012 roku w Lutomiersku (woj. łódzkie). Jest to miejsce, które zapewnia specjalistyczną opiekę najlepszych lekarzy dla całej rodziny. Wykorzystując Wirtualny Spacer, Lutmed staje się bliższy pacjentowi i umożliwia swobodne zapoznanie się z obiektem jeszcze przed wyjściem z domu. To praktyczne i innowacyjne rozwiązanie jest swoistego rodzaju trójwymiarową mapą, która pozwala na bezbłędne określenie lokalizacji przychodni, a  także rozmieszczenie poszczególnych gabinetów i recepcji.

4DLight przygotowało dla przychodni Lutmed 11 szczegółowych panosfer, których głównym zadaniem jest pełnienie funkcji użytkowych. Zaawansowana technologia umożliwia swobodne poruszanie się po obiekcie, a także wykonywanie ruchów w płaszczyźnie poziomej i odwracanie się wokół własnej osi o 360 stopni. Wyraźnie oznaczone punkty informacyjne, dane kontaktowe, a także bezpośrednie przekierowanie na stronę www, to ogromne udogodnienia dla pacjentów placówki. Od teraz planowanie wizyty u specjalisty staje się dziecinnie proste.

To jednak nie wszystkie zalety Wirtualnego Spaceru. Dzięki tak nowoczesnej wizualizacji, każdy rodzic ma możliwość przygotowania pociechy na wizytę u lekarza. Pokazując dziecku kolejne pomieszczenia i opowiadanie o nich jak o celu wyprawy, można skutecznie zmniejszyć stres towarzyszący maluchom podczas pobytu w placówce medycznej. Okazuje się bowiem, że Wirtualny Spacer to nie tylko doskonałe narzędzie promocji, ale i świetna zabawa dla całej rodziny.

Wirtulna Wycieczka - Lutmed

Wirtualny Spacer Profesjonal24 - Dom pod Miłorzębem

Wirtualny Spacer składa się z 20 Panosfer. Funkcjonalności, które zostały wykorzystane: punkty informacyjne, menu z prawej strony, rzuty domu, strzałki nawigacyjne.

Wirtualna Wycieczka pod Miłorzębem

 

Wirtualny Spacer Profesjonal24

Profesjonal24 – inwestycje doskonałe w każdym calu

Wirtualny Spacer tworzony przez 4DLight to doskonałe narzędzie promocyjno-sprzedażowe, jakie coraz częściej doceniane jest przez firmy deweloperskie. O możliwościach nowoczesnych rozwiązań multimedialnych przekonała się już firma Profesjonal24, która obecna jest na rynku od 13 lat.

Współpraca 4DLight z firmą deweloperską Profesjonal24 zaowocowała dwoma projektami Wirtualnego Spaceru. Wirtualne wycieczki po inwestycji SMYK 2 Duo oraz Pod Miłorzębem (oba domy znajdują się w okolicach Pruszcza Gdańskiego), to zarazem proste jak i niezwykle funkcjonalne rozwiązanie w zakresie prezentacji nieruchomości. W obu przypadkach zastosowano menu główne, mapę lokalizacyjną, a także punkty informacyjne. Każdy zainteresowany zakupem gotowego domu, może swobodnie rozejrzeć się po okolicy, zajrzeć do środka i zorientować się w rozkładzie pomieszczeń, a także przełączyć się na stronę www dewelopera. Wszystko to siedząc wygodnie we własnym domu, bez konieczności odbywania dalekich i męczących podróży.

Wirtualne wycieczki po inwestycjach, to przede wszystkim ogromna oszczędność czasu. To doskonały sposób na poszukiwanie wymarzonego domu, który nie tylko znajduje się w odpowiednim miejscu, ale i spełnia nasze oczekiwania.

Wirtualny Spacer SMYK 2 DUO

Sanktuarium - Wirtualny Spacer

Wirtualna Podróż do Sanktuarium Matki Bożej

Zespół pracowników 4DLight dołożył wszelkich starań, by oddać specyficzny klimat tego miejsca. 40 panosfer tworzących Wirtualny Spacer po Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej Pani Świętokrzyskiej, to wyjątkowa podróż do świątyni położonej pośród zielonych łąk i pól. Niezwykła aura wyczuwalna jest nawet podczas wirtualnej wędrówki.

Mapka lokalizacyjna ułatwia płynne przemieszczanie się pomiędzy poszczególnymi panosferami, a zaimplementowane punkty informacyjne dostarczają danych na temat poszczególnych obiektów. Zwiedzanie terenu należącego do sanktuarium, możliwe jest także za pomocą strzałek nawigacyjnych lub ruchów myszką wykonywanych w wybranym kierunku. Całość to niezwykle szczegółowy plan miejsca sakralnego, jaki ułatwia zapoznanie się z Sanktuarium i jego najbliższą okolicą. Wyjątkowy klimat podkreśla podkład muzyczny, który według indywidualnych preferencji można wyłączyć lub przyciszyć.

Wirtualny Spacer po Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej Pani Świętokrzyskiej, to swoistego rodzaju przykład tego, w jaki sposób kościół wychodzi naprzeciw zmieniającym się upodobaniom wierzących. Okazuje się, że Internet również można wykorzystać do kontaktu z wiernymi. Warto podkreślić także historyczne znaczenie tego miejsca i wartą uwagi architekturę. 4DLight zaprasza Państwa w podróż do Kałkowa, gdzie znajduje się Sanktuarium.
Wirtualna Wycieczka - Sanktuarium

Karwia

Podczas pobytu w jednej z nadmorskich miejscowości nie mogliśmy się powstrzymać przed zrobieniem kilku panoram w celu uwiecznienia wspomnień. Z przyjemnością prezentujemy gorące plaże Karwi w formie wyrtualnego spaceru.

Przedszkole

Wirtualny Spacer wykonany dla przedszkola. Jak widać wyboru odpowiedniego miejsca dla naszych pociech możemy dokonać wybierając się na wirtualną wycieczkę.

Prometeon - Wirtualny Spacer

Z wizytą w wirtualnym biurze Prometeon

Tam gdzie stawia się na nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania, nie mogłoby zabraknąć projektów 4DLight. Tak było i tym razem. Dla łódzkiej firmy deweloperskiej Prometeon wykonaliśmy Wirtualny Spacer po siedzibie firmy.

Polska firma deweloperska specjalizująca się w nieruchomościach mieszkaniowych, biurowych i przemysłowych od dawna stawia na niestandardowe rozwiązania. Ważna jest nie tylko oferta, ale i sposób prezentacji samej firmy. Stąd też pomysł stworzenia Wirtualnego Spaceru po siedzibie Prometeon. Każdy z potencjalnych Klientów ma niepowtarzalną możliwość „odwiedzenia” biura, bez konieczności opuszczania własnego domu. Przygotowane Panosfery to szczegółowy i niezwykle realistyczny obraz przestrzeni, w której na co dzień poruszają się specjaliści firmy deweloperskiej.

Zastosowanie nowoczesnej techniki pozwala także na zapoznanie się z najbliższym sąsiedztwem biurowca, a co za tym idzie, łatwiejsze odnalezienie drogi do siedziby firmy mieszczącej się przy ul. Tuwima w Łodzi. Z Wirtualnym Spacerem po prostu można więcej.

Prometeon Wirtualny Spacer

Molo w Sopocie - Wirtualny Spacer

Sopockie Molo o każdej porze roku

Czym byłby Sopot, gdyby nie Molo? Ten niezwykle charakterystyczny obiekt ma 511,5 metrów długości, a historia jego powstania sięga aż 1827 roku. Molo stało się nie tylko najdłuższym tego typu obiektem nad Morzem Bałtyckim, ale i jednym z najbardziej rozpoznawalnych symboli Sopotu.

Firma 4DLight postanowiła przybliżyć wszystkim niezwykłość sopockiego Molo. Dzięki pracy specjalistów od wirtualnych rozwiązań, powstał unikatowy projekt Wirtualnego Spaceru, który pozwala przenieść się nad polskie morze w zaledwie kilkanaście sekund z dowolnego miejsca na świecie. To prawdziwa gratka dla miłośników nowoczesnych technologii i błyskawicznych podróży po świecie.

Możliwości jakie daje Wirtualny Spacer to przede wszystkim dostęp do typowego nadmorskiego krajobrazu o każdej porze roku, dnia czy nocy. Niezależnie od lokalizacji w jakiej się znajdujemy, możemy ponownie znaleźć się na głównej atrakcji Sopotu. Odświeżając wspomnienia wakacyjnych wypraw lub planując kolejną wycieczkę, warto sięgnąć po Wirtualny Spacer po Molo. Jest on dostępny dla każdego, a możliwość pobrania go na dysk umożliwia wirtualne wycieczki nawet bez dostępu do Internetu.
Molo w Sopocie - Wirtualny Spacer


Salon samochodowy VW

Wirtualna wycieczka po Salonie samochodowym VW w Łodzi. Dzięki wykorzystaniu Wirtualnego Spaceru możecie Państwo zobaczyć Salon i wnętrza samochodu nie wychodząc z domu.

Wirtualny Spacer po Salonie VW

ArtHauss – ART-100 Modern

Współpraca z firmą ArtHauss okazała się niezwykle owocną. Wirtualny Spacer tak bardzo spodobał się liderom domów energooszczędnych, że powstał kolejny, już trzeci, projekt wirtualnego domu pokazowego. 12 Panosfer z zaimplementowanymi funkcjonalnościami takimi jak: punkty informacyjne, aktywny formularz kontaktu, QR Code, oraz możliwość zapisu Wirtualnego Spaceru na dysku, pozwala na swobodne obejrzenie inwestycji wraz z jej otoczeniem.

ArtHauss – ART-100 Modern

Mabudo - Wirtualny Spacer

Wirtualny Spacer, największym zainteresowaniem cieszy się pośród firm działających w branży budowlanej i deweloperskiej. Kolejna nasza realizacja, to projekt wykonany dla MABUDO Sp. z o.o., czyli firmy działającej na rynku od 1989 roku. Nasz Klient zajmuje się budownictwem przemysłowym oraz prefabrkowanymi konstrukcjami drewnianymi. Dla jednej z inwestycji MABUDO wykonaliśmy Wirtualny Spacer z możliwością przełączenia ze stanu deweloperskiego na stan umeblowany.

Ciekawym, a równocześnie bardzo praktyczny rozwiązaniem jest program, który „zapamiętuje” lokalizację w trakcie zabawy z Wirtualnym Spacerem. Będąc w wybranym pomieszczeniu w stanie deweloperskim, po zmianie na stan umeblowany, nadal będziemy w tym samym miejscu. To umożliwia dokładne obejrzenie nieruchomości i przekonanie się o możliwościach przestrzennego zagospodarowania obiektu.

Ogromną zaletą Wirtualnego Spaceru z przełączeniem ze stanu deweloperskiego do tzw. stanu pod klucz, jest możliwość ograniczenia kosztów inwestycyjnych, jakie wymagane są przy przygotowaniu mieszkania lub domu pokazowego. Co więcej Wirtualny Spacer to znacznie większy zasięg ofertowy, a tym samym znacznie większe szanse na znalezienie konkretnego kupca.

Wirtualna wycieczka - Mabudo

ArtHauss – ART-80 Modern

Kolejna realizacja dla firmy ArtHauss to Wirtualny Spacer po domu pokazowym, składający się z 12 Panosfer. Dynamika, realizm i dbałość o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół prezentacji, niezwykle przypadły do gustu naszemu Klientowi. Podobnie jak przy pierwszym projekcie, tu również zastosowano dodatkowe funkcje, takie jak: punkty informacyjne, możliwość zapisu Wirtualnego Spaceru na dysku, QR Code, a także formularz kontaktowy – napisz do nas.

ArtHauss – ART-80 Modern

Skoda Zimny - Wirtualny Spacer

Skoda Zimny – salon bliżej Klienta

Doskonałym dowodem na szeroki zakres zastosowania Wirtualnego Spaceru jest realizacja przygotowana dla salonu Skoda Zimny. Specjaliści z 4DLight stworzyli wielofunkcyjne narzędzie promocyjno-sprzedażowe, które nie tylko ułatwia kontakt z Klientem, ale i pozwala wyróżnić się na tle konkurencji.

Wizyta w salonie samochodowym bez wychodzenia z domu? Taką możliwość daje Wirtualny Spacer, który nie tylko pozwala zwiedzić salon, ale i obejrzeć wnętrza samochodów. Wybór samochodu nigdy dotąd nie był tak prosty. Klikasz, sprawdzasz informacje i już wiesz, że to model doskonały dla Ciebie. Co więcej, można wybrać wersję dla Niej lub dla Niego, by uzyskać informacje takie, jakich szukasz.

Dwa boczne menu ułatwiają wyszukiwanie informacji o poszczególnych modelach (lewa strona) oraz o salonie (prawe menu). Oba panele można rozwinąć lub schować, co nie ogranicza pola widzenia w trakcie oglądania kolejnej panosfery. Panel sterowania zlokalizowany u dołu strony umożliwia poruszanie się w wirtualnym świecie.

Wirtualny Spacer został przygotowany dla dwóch grup docelowych: kobiet i mężczyzn. Dzieki zróżnicowaniu w zakresie przedstawianych informacji Wirtualny Spacer dla każdego był dobrą zabawą skutkującą zwiększeniem telefonów do Salonu. Poniżej linki do wersji damskiej i męskiej:

Dodatkowo w Wirtualnym Spacerze po Salonie Skody, zastosowano:

 • spersonalizowane menu w kolorystyce logo Skody,
 • QR Code,
 • punkty informacyjne,
 • film pokazujący wyjazd nowym samochodem z salonu,
 • funkcję pobierania Wirtualnego Spaceru na dysk,
 • planszę graficzną z nowym modelem Skody Rapid,
 • wirtualne wizytówki całego zespołu pracowników Salonu Skoda Zimny.

Wirtualny Spacer o podobnym zakresie działania i funkcjonalności, firma 4DLight wykonała także dla salonów: VW, Honda, Audi, Jaguar, oraz Range Rower.
Skoda Zimny

Honda Park - wirtualny Spacer

Honda Park – teraz także jako Wirtualny Spacer
Miłośników Hondy nie trzeba przekonywać o zaletach tej dobrze znanej marki. Dla przyszłych i obecnych posiadaczy Hondy, we wrześniu 2012 roku w Łodzi przy ul. Brzezińskiej otwarto nowoczesny salon i punkt serwisowy. Współpraca z 4DLight pozwoliła przenieść ponad 600 metrów kwadratowych powierzchni salonu sprzedażowego oraz hali napraw, także do wirtualnego świata.

Wirtualny Spacer po Honda Park, to nie tylko możliwość zwiedzenia całego obiektu, ale i dostęp do szczegółowych informacji na temat wybranych modeli samochodów. Wystarczy „wsiąść” do wybranego auta, by za sprawą kilku kliknięć dowiedzieć się wszystkiego na jego temat. To duże udogodnienie dla osób poszukujących nowego pojazdu, który będzie odpowiadał ich specyficznym potrzebom.

Nowoczesna forma prezentacji jaką niewątpliwie jest Wirtualny Spacer to przede wszystkim szereg rozbudowanych funkcjonalności. Bezpośrednio z panelu sterującego poszczególnymi Panosferami można przenieść się na stronę www Hondy Park. Tu dostępne są wszelkie niezbędne informacje na temat możliwości zakupu samochodu lub usług serwisowych.
Wirtualna Wycieczka - Honda Park

Kralka Investment Group - Wirtualny Spacer - Płocka

Kralka – nowe życie starych kamienic

Stare też może być piękne. Przekonuje o tym Kralka Investment Group specjalizująca się w renowacji zabytkowych kamienic. Firma działająca od 2001 roku sprawia, że łódzkie osiedla i ulice stają się przyjazne ich mieszkańcom. Pragnąc zaprezentować zdumiewające efekty pracy specjalistów z Kralka Investment Group, agencja interaktywna 4DLight wykonała Wirtualne Spacery dla dwóch spośród wielu inwestycji.

Nieruchomość była mocno zaniedbaną kamienicą. Firma Kralka Investment Group we współpracy z Miejskim Konserwatorem Zabytków rozpoczęła prace rewitalizacyjne, które nie tylko przywróciły staremu budownictwu dawny blask, ale i wprowadziły nowoczesne akcenty. Wykonany przez zespół 4DLight projekt Wizualizacji 3D (połączonej z Wirtualnym Spacerem), który za pomocą ikony umieszczonej w górnym lewym rogu, może w każdym momencie zmienić obraz ze stanu faktycznego na wizualizację 3D.

Wirtualny Spacer wykonany dla kamienicy przy ulicy Płockiej prezentuje obraz całego budynku z zewnątrz. Każdy posługujący się Wirtualnym Spacerem może porównać, jak wyglądał budynek przez rozpoczęciem prac renowacyjnych, a w jaki sposób zmieni się po ich zakończeniu.

Zastosowanie Wirtualnego Spaceru doskonale sprawdziło się w przypadku inwestycji firmy Kralka Investment Group. W nowoczesny sposób zaprezentowano potencjał starych kamienic, a także udowodniono dlaczego warto wykazać zainteresowanie inwestycjami na rynku wtórnym. To niezwykle ważne, by Klient sam mógł ocenić wartość wybranej nieruchomości.

Kralka - Wirtualny Spacer

Rymarovskie Domy - Osiedle Kolejowa Wirtualny Spacer

Kolejny udany projekt zrealizowany dla czeskiego dewelopera. Potencjalnym klientom została pokazana inwestycja oraz rozkład mieszkań za pomocą Wirtualnego Spaceru. Wirtualny Spacer został również umieszczony na stronie głównej inwestycji. Dzięki wielu atutom, sprzedaż mieszkań poszła gładko.

Wirtualne Spacery - Rymarovskie Domy

Rymarovskie Domy - Wizualizacja 3D

Wizualizacja 3D połączona w Wirtualny Spacer. Dodatkowo wykorzystane zostały również panoramy 360 na bazie zdjęć. Dzięki temu uzyskany został efekt przyjemnej i ciekawej prezentacji, którą klienci chętnie oglądają.

 

Biesiadowo

Wirtualny Spacer

 

Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa Wirtualny Spacer 3D - Gojawiczyńskiej

90 lat tradycji i doświadczenia na rynku deweloperskim zobowiązuje do utrzymania wysokiego poziomu usług, w tym także odpowiedniej prezentacji inwestycji.  Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa powierzyła nam przygotowanie Wirtualnego Spaceru po inwestycji zlokalizowanej przy ul. Gojawiczyńskiej w Warszawie.

Realizacja dla WSM obejmowała Wirtualny Spacer 3D z przełączeniem ze stanu deweloperskiego na wizualizację przykładowej aranżacji wnętrz. Mieszkanie o powierzchni 90 m2 zostało podzielone na dwie strefy, z zachowaniem maksymalnej funkcjonalności. Pomysł ten spotkał się z niezwykle pozytywnym odbiorem w czasie targów mieszkaniowych, a Wirtualny Spacer 3D okazał się doskonałym narzędziem promocyjno-sprzedażowym.

Inwestycje Warszawska Spóldzielnia Mieszkaniowa

Orion Development Wirtualny Spacer 3D

Satysfakcja Klientów jest dla nasz najważniejsza. Z tego powodu niezwykle cieszymy się na dalszą współpracę z firmą Orion Development, dla której przygotowaliśmy już aranżację dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego w północnej części Łodzi. Wizualizacja 3D z możliwością poruszania się po obiekcie, umożliwiła zaprezentowanie nowoczesnego i w pełni funkcjonalnego mieszkania szerokiemu gronu potencjalnych nabywców. Dzięki umiejętnością fotografa został również uchwycony stan deweloperski, który jest widoczny po przełączeniu widoku. Dynamiczny, innowacyjny i barwny projekt wzbudził żywe zainteresowanie odbiorców, co otworzyło nam drzwi do kolejnych wspólnych realizacji.

Mieszkania Łódź Orion Development

Cermax Leszno - Wirtualny Spacer

Znaczna część naszych realizacji w postaci Wirtualnego Spaceru, dedykowana jest branży budowlanej i deweloperskiej. Dla odmiany, lecz pozostając w tematyce pięknych wnętrz, przygotowaliśmy Wirtualny Spacer po salonie firmowym Cermax Leszno.

Salon firmowy w Wilkowicach, to ponad 700m2 powierzchni handlowej. Dzięki Wirtualnemu Spacerowi, wizytę w salonie można odbyć o każdej porze dnia i nocy. Wirtualna wycieczka widoczna jest na głównej stronie www Cermax Leszno, co pozwoliło zwiększyć zainteresowanie firmą i jej produktami, aż o 30%.  

Wykonany przez 4DLight projekt, składa się z 11 Panosfer, przy których zastosowano następujące funkcjonalności:

menu pozwalające na swobodne poruszanie się po Wirtualnym Spacerze,
funkcję pobierania Wirtualnego Spaceru na dysk,
punkty informacyjne,
katalog zdjęciowy kolekcji płytek ceramicznych,
napisz do nas
QR Code

Cermax Leszno - Wirtualny Spacer

ArtHauss - Wirtualny Spacer

ArtHauss Poland, czyli inteligentne domy przyszłości

Dom przyszłości powinien gwarantować nie tylko bezpieczeństwo jego mieszkańcom, ale i być przyjazny środowisku. Chociaż firma ArtHauss Poland powstała zaledwie w 2011 roku, już stała się liderem domów energooszczędnych na polskim rynku. Wspierając tak innowacyjne i przyszłościowe rozwiązania, firma 4DLight wykonała trzy Wirtualne Spacer. Każdy z nich ukazuje szereg zalet tych niezwykłych domów.

Specjalnością firmy ArtHauss Poland jest budowa pasywnych, inteligentnych i bezpiecznych domów opartych na konstrukcji stalowej. Projekty domów energooszczędnych i zeroenergetycznych powstają z myślą o najbardziej wymagających Klientach, a także w trosce o środowisko naturalne. Jest więc nowocześnie, bezpieczne i ciepło. Tego typu nieruchomości to nie tylko przyszłość budownictwa, ale i prosty sposób wykorzystywania alternatywnych źródeł energii.

Poszukujących domu idealnego lub osoby zainteresowane inwestycjami budowlanymi, zapraszamy do wirtualnej podróży. Szczegółowe Panosfery w niezwykle realistyczny sposób prezentują walory domów budowanych przez ArtHauss Poland.
ArtHauss - Wirtualny Spacer

Konstantynów Łódzki - Wirtualny Spacer

Konstantynów Łódzki – spacer online

Zielone trawniki, krzewy i drzewa, pomiędzy nimi alejki prowadzące w różne części miasta. Jedną z nich dotrzemy do przystanku, dzięki któremu w prosty i szybki sposób sprawdzimy rozkład autobusów odjeżdżających z placu Kościuszki w Konstantynowie Łódzkim. Tak właśnie działa Wirtualny Spacer wykonany przez łódzką agencję interaktywną 4DLight.

Zespół 4DLight, poza prezentacją placu Kościuszki, wykonał także Wirtualny Spacer po terenach inwestycyjnych w Konstantynowie Łódzkim. Wystarczy kliknąć w ikonę zlokalizowaną w górnym prawym rogu wizualizacji, by w kilka sekund znaleźć się na terenach czekających na potencjalnych nabywców. Podążając za strzałkami można obejrzeć najbliższą okolicę, a także dowiedzieć się jakie grunty wystawiono na sprzedaż. W prezentacji zastosowano technikę napisów 3D, które w dwóch językach (polskim i angielskim) prezentują informacje o maksymalnej powierzchni gruntów inwestycyjnych.

W Wirtualnym Spacerze nie mogło zabraknąć punktów informacyjnych, które umożliwiają łatwe rozpoznawanie poszczególnych obiektów nawet tym osobom, które nie znają miasta. Korzystając z Internetu, każda osoba ma niecodzienną możliwość odbycia spaceru po Konstantynowie Łódzki. Wirtualny Spacer pozwala także zaczerpnąć niezbędnych informacji o połączeniach komunikacyjnych i obszarach inwestycyjnych.

Wirtualna Wycieczka - Konstantynów Łódzki

Manufaktura - Wirtualny Spacer

Tym razem 4DLight przygotowało Wirtualny Spacer po znanym w kraju i za granicą kompleksie handlowo-usługowym, jakim jest Manufaktura Łódź. Od teraz niezwykły klimat pofabrycznych budynków, należących dawniej do zakładów Izraela Poznańskiego, można podziwiać bez wychodzenia z domu.

Mapka lokalizacyjna oraz strzałki nawigacyjne ułatwiają poruszanie się po kompleksie, a Państwo zyskują niepowtarzalną okazję do zwiedzenia obiektu we własnym domu. Wirtualny Spacer odkryje przed Wami urok tego miejsca, a przy okazji zachęci do wycieczki do Łodzi.
Wirtualna Wycieczka Manufaktura

Skalny Dom - Wirtualny Spacer

Dom w którym odpoczywa dusza

Stronie Śląskie (miejscowość położona w Kotlinie Kłodzkiej) to doskonałe miejsce na wypoczynek dla każdego, kto potrafi docenić niepowtarzalny urok gór lub pragnie odpocząć z dala od miejskiego zgiełku. W tej wyjątkowej scenerii powstał Skalny Dom, który stanowi przykład niebanalnego połączenia tradycyjnego budownictwa z nowoczesnym designem wnętrz.

Dom położony na wzgórzu, z bajeczną panoramą gór, to obietnica udanego wypoczynku zarówno dla ciała jak i duszy. Dodajmy do tego komfortowo urządzone pomieszczenia, w nowoczesnym jednak niezwykle przytulnym i ciepłym stylu, mieszczące się na powierzchni 180 metrów kwadratowych w dwukondygnacyjnym budynku. Spokój, cisza i wystrój daleki od hotelowych standardów. Skalny Dom, to 5 pokoi zaprojektowanych tak, by sprostać potrzebom każdej rodziny.

Pragnąc zaprezentować niepowtarzalny charakter tego obiektu wypoczynkowego, firma 4DLight wykonała Wirtualny Spacer. W prosty sposób, bez wychodzenia z własnego domu, można obejrzeć każdy zakamarek Skalnego Domu, by zachwycić się nie tylko okolicą, ale i nietuzinkową aranżacją wszystkich pomieszczeń. Jesteśmy przekonani, że ta wirtualna podróż w krótkim czasie przerodzi się w zaplanowany urlop pośród zielonych wzgórz z widokiem na góry.

Skalny Dom - Wirtualna Wycieczka

REAL Development - SUN TOWER

Słoneczna strona Łodzi – Sun Tower

Profesjonaliści z REAL Development wiedzą jak zachwycić swoich Klientów. Dla tej działającej od 1998 roku spółki z ugruntowaną już pozycją na rynku, specjaliści z 4DLight wykonali Wirtualny Spacer po Sun Tower Penthouse.

Niespełna 5 minut od centrum Łodzi znajduje się supernowoczesny budynek stworzony na planie koła. Doskonała lokalizacja Sun Tower to przede wszystkim bliskość rozbudowanej sieci komunikacyjnej, szkół, przedszkola, poczty, banków, przychodni zdrowia, licznych punktów handlowych, a także kościoła. Dodatkowym atutem jest zieleń, która otaczając budynek z każdej strony zapewnia jego mieszkańcom cudowne widoki.

Wirtualny Spacer umożliwia swobodne rozejrzenie się po okolicy, obejrzenie budynku z zewnątrz, a także odbycie wirtualnej wycieczki po korytarzach i apartamentach ulokowanych w Sun Tower. Prawdziwym powodem do dumy jest 126-metrowy apartament zlokalizowany kilkanaście pięter nad ziemią z widokiem na 3 strony świata. Mieszkanie stworzone na bazie półkola z 300-metrowym, okrągłym i przeszklonym tarasem to wyjątkowe miejsce do życia dla najbardziej wymagających.

Już dziś można przenieść się do jednego z najnowocześniejszych budynków w Polsce, dzięki dostępowi do Internetu i rozbudowanej funkcjonalności Wirtualnego Spaceru.
Real Developer - Wirtualny Spacer

Domar Invest Wirtualny Spacer 3D

Na atrakcyjność inwestycji deweloperskich niewątpliwie wpływa także otoczenie. Na zlecenie Domar Invest, wykonaliśmy wizualizację otoczenia na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych, charakteryzujących się modernistyczną architekturą. Naszym zadaniem było stworzenie otoczenia przyjaznego jego mieszkańcom, które zachęcałoby do zakupu domu. Dodaliśmy zieleń, drogi, a także elementy małej architektury, które podkreśliły niezwy walory inwestycji mimo wczesnego etapu jej realizacji.

Domar Ivest mieszkania, domy

Biały Pałac Wirtualny Spacer

Magia ukryta w Białym Pałacu

Miejsca takie jak Biały Pałac w Niesięcinie 81B (woj. łódzkie) zasługują na szczególną formę prezentacji. Niezwykle trudno oddać panującą tu magię, która niemal wypełnia każdy zakamarek pałacu i otaczającego go przepięknego ogrodu w stylu angielskim. Słowa, zdjęcia, czy chociażby film, to zdecydowanie za mało, by wyrazić niezwykłość tak charakterystyczną dla Białego Pałacu. Dla 4DLight nie ma jednak rzeczy niemożliwych i tak powstał Wirtualny Spacer po tym urokliwym zakątku świata.

Biały Pałac to prawdziwy synonim luksusu i swoistego rodzaju połączenie ponadczasowej klasyki z nowoczesnością. Trzy przepiękne sale: Perłowa, Diamentowa i Królewska, przeznaczone są dla wyjątkowo wymagających Klientów, którzy pragną, aby ich przyjęcie stało się prestiżowe i niezapomniane dla wszystkich przybyłych gości. Spacer alejkami pośród zielonych trawników, fontann i rzeźb, to fantastyczny sposób na chwilę odpoczynku.

Wirtualna Wycieczka pozwala zasmakować w tym specyficznym klimacie godnym królów. Opcja przełączenia z trybu dziennego na nocny, pozwala zachwycić się tym miejscem o każdej porze dnia. Siedząc wygodnie we własnym fotelu z kubkiem gorącej herbaty lub filiżanką kawy, można chociaż na moment przenieść się do angielskiego ogrodu lub dowolnej z trzech wyjątkowych sal.

Wirtualny Spacer po Białym Pałacu można pobrać na dysk, obejrzeć za pomocą Smartfona lub innego nowoczesnego gadżetu.

Wirtualny Spacer Biały Pałac