+48 790 398 298

Realizacje wykonane dla klienta: WSM Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa Wirtualny Spacer 3D - Saperska

Interaktywna Wizualizacja 3D

Wizualizacja 3D połączona z interaktywnym systemem zwiedzania, okazała się skuteczną formą prezentacji. Nowoczesny design pomieszczeń, a także innowacyjna metoda pokazowa cieszyły się dużym zainteresowaniem przyszłych nabywców.

Wizualizacja 3D ponad 100 metrowego apartamentowca, wykonana w technologi Interaktywnego Spaceru 3DCzytaj więcej

Film ze spaceru 3D na bazie Wizualizacji 3D

Film wykonany za bazie Wirtualnego Spaceru, który dzięki Wizualizacji 3D pokazuje potencjalnym klientom jak może wyglądąć mieszkanie, które planują kupić.Czytaj więcej

Roll-up

Projekt oraz wykonanie roll-up'ów reklamowych dla Warszawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, które prezentują najnowsze realizacje tego dewelopera z wieloletnią tradycją. Grafiki zostały wykorzystane jako ścianki na targach mieszkaniowych.

 

 

Roll-up WSM

Kreacja Marki

Kreacja marki dla dewelopera Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa

- projekt i wykonanie katalogu inwestycji wraz z wersją wirtualną
- wizualizacje 3D przykładowego wykończenia wnętrz do Wirtualnego Spaceru
- projekt stoiska targowego oraz drukowane materiały promocyjne

 

Wirtualny Katalog

Katalog reklamowy po inwestycach Warszawskiej Spółdzielni Reklamowej. Jak wszystkie nasze katalogi, także i ten, oprócz wersji drukowanej, przekazaliśmy klientowi pod postacią Wirtualnego Katalogu.

Wirtualne Katalogi WSM

Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa Wirtualny Spacer 3D - Gojawiczyńskiej

90 lat tradycji i doświadczenia na rynku deweloperskim zobowiązuje do utrzymania wysokiego poziomu usług, w tym także odpowiedniej prezentacji inwestycji.  Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa powierzyła nam przygotowanie Wirtualnego Spaceru po inwestycji zlokalizowanej przy ul. Gojawiczyńskiej w Warszawie.

Realizacja dla WSM obejmowała Wirtualny Spacer 3D z przełączeniem ze stanu deweloperskiego na wizualizację przykładowej aranżacji wnętrz. Mieszkanie o powierzchni 90 m2 zostało podzielone na dwie strefy, z zachowaniem maksymalnej funkcjonalności. Pomysł ten spotkał się z niezwykle pozytywnym odbiorem w czasie targów mieszkaniowych, a Wirtualny Spacer 3D okazał się doskonałym narzędziem promocyjno-sprzedażowym.

Inwestycje Warszawska Spóldzielnia Mieszkaniowa

Wirtualny Spacer 3D - Wizualizacja 3D wnętrza

Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa powierzyła nam przygotowanie Wirtualnego Spaceru 3D bazującego na Wizualizacji 3D po inwestycji mieszczącej się w Warszawie.

Wizualizacja 3D apartamentu wykonana w technologi Interaktywnego Spacer 3DCzytaj więcej

Film ze spaceru 3D

Film wykonany w oparciu o Spacer 3D, odkrywa nowe możliwości przed branżą deweloperską.Czytaj więcej