+48 790 398 298

Kracja Marki na lokalnym rynku

Kracja Marki na lokalnym rynku

Polska Agencja Reklamy 4DL przygotowała promocję marki salonu z armaturą i ceramiką

Cele określone przez klienta:
1. Budowa Wizerunku Marki na lokalnym rynku.
2. Promocja pokoju 3D do aranżacji łazienek.

Jakie rozwiązania zaproponowaliśmy:
Wykonanie Filmu Reklamowego  pokazującego możliwości aranżacji łazienki przez pracowników Cermax, Wirtualny Spacer, który pokazuje wszystkie kolekcje salonu. Profesjonalna sesja zdjęciowa salonu i landingpage.

Gdzie zostały wykorzystane nasze pomysły:
1. Firmowa strona www
2. Kampania w YouTube
3. Internet
4. Radio
5. Urządzenia mobilne
6. Kampania AdWords

Film Reklamowy:

Przy realizacji filmu promującego pokój 3D szczególną uwagę zwróciliśmy na kompleksowość obsługi i lokalny charakter sprzedaży oferowanych produktów. Kampania miała na celu przyciągnąć potencjalnych klientów do osobistego odwiedzenia salonu.

Wirtualny Spacer:

Wirtualna wycieczka to kolejny element neizbędny do promocji własnej marki na lokalnym rynku. Jej główną zaletą jest to, że internauta w krótkim czasie może przenieść się do salonu i oglądać interesujące kolekcje. Dzięki temu rozwiązaniu salon stał się dostępny dla klientów 24h/dobę.

Wirtualny Spacer po salonie z armaturą i ceramiką

Landing Page:

Strona Firmowa to jedno z głównych narzędzi PR, które jest obowiązkowe przy kreowaniu własnego wizerunku w sieci. Wiele udogodnień i skierowanie na użytkownika to podstawowe zasady budowania użytecznej strony.

Landing Page wykonany dla salonu a armaturą i ceramiką

Galeria Zdjęć:

Czym byłaby kampania reklamowa bez profesjonalnie wykonanych zdjęć? To one są głównym elementem contentu każdej kampani, strony www i komunikacji wizualnej. Nawet najlepiej przygotowane grafiki bez dobrych zdjęć reklamowych nie przyniosą efektu, którego oczekujemy.