+48 790 398 298

Realizacje wykonane dla klienta: Prometeon

Prometeon - Aleksandrów Łódzki

Prezntujemy Wirtualny Spacer po nowoczesnym budynku mieszkalnym wykonanym przez firmę Prometeon.

W wirtualnej wycieczce została zaprezentowana inwestycja z zewnątrz, mieszkanie w środku, klatka schodowa oraz garaż.

Prometeon - Wirtualny Spacer

Z wizytą w wirtualnym biurze Prometeon

Tam gdzie stawia się na nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania, nie mogłoby zabraknąć projektów 4DLight. Tak było i tym razem. Dla łódzkiej firmy deweloperskiej Prometeon wykonaliśmy Wirtualny Spacer po siedzibie firmy.

Polska firma deweloperska specjalizująca się w nieruchomościach mieszkaniowych, biurowych i przemysłowych od dawna stawia na niestandardowe rozwiązania. Ważna jest nie tylko oferta, ale i sposób prezentacji samej firmy. Stąd też pomysł stworzenia Wirtualnego Spaceru po siedzibie Prometeon. Każdy z potencjalnych Klientów ma niepowtarzalną możliwość „odwiedzenia” biura, bez konieczności opuszczania własnego domu. Przygotowane Panosfery to szczegółowy i niezwykle realistyczny obraz przestrzeni, w której na co dzień poruszają się specjaliści firmy deweloperskiej.

Zastosowanie nowoczesnej techniki pozwala także na zapoznanie się z najbliższym sąsiedztwem biurowca, a co za tym idzie, łatwiejsze odnalezienie drogi do siedziby firmy mieszczącej się przy ul. Tuwima w Łodzi. Z Wirtualnym Spacerem po prostu można więcej.

Prometeon Wirtualny Spacer