+48 790 398 298

Realizacje wykonane dla klienta: Margaret Spa

Margaret SPA - Wirtualny Spacer

Margaret SPA – antidotum na przemęczenie

Zamiast poszukiwać nowych suplementów diety wzmacniających ciało i pobudzających umysł, lepiej wybrać się do Margaret SPA.  To miejsce w którym można ukoić nerwy i zadbać o przemęczone ciało. Z Wirtualnym Spacerem stworzonym przez 4DLight, mają Państwo niepowtarzalną okazję wybrać się w błyskawiczną podróż do Łodzi, gdzie najwyższy poziom relaksu zapewnia Margaret SPA.

W atmosferze pełnej harmonii, wśród naturalnych barw, pod opieką specjalistów z 12-letnim doświadczeniem, każdy może zapewnić sobie dawkę cudownego odprężenia, zregenerować lub wyszczuplić ciało, czy też po prostu uciec na moment od miejskiego zgiełku. Goście Margaret SPA mają do wyboru bogaty wachlarz zabiegów kosmetycznych, relaksacyjnych, zajęć aktywności fizycznej, basen, sauny (turecka i fińska), a także dostęp do gabinetów lekarskich.

4DLight ogromny potencjał Margaret SPA zaprezentowało w formie Wirtualnego Spaceru. 11 Panosfer wykorzystanych do projektu, w przejrzysty i atrakcyjny sposób pokazuje kolejne pomieszczenia i ich wystrój. Bez konieczności wychodzenia z domu, każdy potencjalny klient może określić czy jest to miejsce jakie zapewni mu odpoczynek jakiego oczekuje. Jesteśmy przekonani, że każdy z gości Margaret SPA będzie tu wracał, gdy tylko będzie potrzebował zregenerować ciało i oczyścić umysł.
Margaret SPA - Wirtualna Wycieczka