+48 790 398 298

Realizacje wykonane dla klienta: Mabudo

Mabudo - Wirtualny Spacer

Wirtualny Spacer, największym zainteresowaniem cieszy się pośród firm działających w branży budowlanej i deweloperskiej. Kolejna nasza realizacja, to projekt wykonany dla MABUDO Sp. z o.o., czyli firmy działającej na rynku od 1989 roku. Nasz Klient zajmuje się budownictwem przemysłowym oraz prefabrkowanymi konstrukcjami drewnianymi. Dla jednej z inwestycji MABUDO wykonaliśmy Wirtualny Spacer z możliwością przełączenia ze stanu deweloperskiego na stan umeblowany.

Ciekawym, a równocześnie bardzo praktyczny rozwiązaniem jest program, który „zapamiętuje” lokalizację w trakcie zabawy z Wirtualnym Spacerem. Będąc w wybranym pomieszczeniu w stanie deweloperskim, po zmianie na stan umeblowany, nadal będziemy w tym samym miejscu. To umożliwia dokładne obejrzenie nieruchomości i przekonanie się o możliwościach przestrzennego zagospodarowania obiektu.

Ogromną zaletą Wirtualnego Spaceru z przełączeniem ze stanu deweloperskiego do tzw. stanu pod klucz, jest możliwość ograniczenia kosztów inwestycyjnych, jakie wymagane są przy przygotowaniu mieszkania lub domu pokazowego. Co więcej Wirtualny Spacer to znacznie większy zasięg ofertowy, a tym samym znacznie większe szanse na znalezienie konkretnego kupca.

Wirtualna wycieczka - Mabudo