+48 790 398 298

Realizacje wykonane dla klienta: Lutmed

Lutmed - Wirtualny Spacer

Lutmed – miejsce przyjazne pacjentom

Nowoczesna poradnia medyczna Lutmed, powstała w 2012 roku w Lutomiersku (woj. łódzkie). Jest to miejsce, które zapewnia specjalistyczną opiekę najlepszych lekarzy dla całej rodziny. Wykorzystując Wirtualny Spacer, Lutmed staje się bliższy pacjentowi i umożliwia swobodne zapoznanie się z obiektem jeszcze przed wyjściem z domu. To praktyczne i innowacyjne rozwiązanie jest swoistego rodzaju trójwymiarową mapą, która pozwala na bezbłędne określenie lokalizacji przychodni, a  także rozmieszczenie poszczególnych gabinetów i recepcji.

4DLight przygotowało dla przychodni Lutmed 11 szczegółowych panosfer, których głównym zadaniem jest pełnienie funkcji użytkowych. Zaawansowana technologia umożliwia swobodne poruszanie się po obiekcie, a także wykonywanie ruchów w płaszczyźnie poziomej i odwracanie się wokół własnej osi o 360 stopni. Wyraźnie oznaczone punkty informacyjne, dane kontaktowe, a także bezpośrednie przekierowanie na stronę www, to ogromne udogodnienia dla pacjentów placówki. Od teraz planowanie wizyty u specjalisty staje się dziecinnie proste.

To jednak nie wszystkie zalety Wirtualnego Spaceru. Dzięki tak nowoczesnej wizualizacji, każdy rodzic ma możliwość przygotowania pociechy na wizytę u lekarza. Pokazując dziecku kolejne pomieszczenia i opowiadanie o nich jak o celu wyprawy, można skutecznie zmniejszyć stres towarzyszący maluchom podczas pobytu w placówce medycznej. Okazuje się bowiem, że Wirtualny Spacer to nie tylko doskonałe narzędzie promocji, ale i świetna zabawa dla całej rodziny.

Wirtulna Wycieczka - Lutmed