+48 790 398 298

Realizacje wykonane dla klienta: Art Hauss

ArtHauss – ART-100 Modern

Współpraca z firmą ArtHauss okazała się niezwykle owocną. Wirtualny Spacer tak bardzo spodobał się liderom domów energooszczędnych, że powstał kolejny, już trzeci, projekt wirtualnego domu pokazowego. 12 Panosfer z zaimplementowanymi funkcjonalnościami takimi jak: punkty informacyjne, aktywny formularz kontaktu, QR Code, oraz możliwość zapisu Wirtualnego Spaceru na dysku, pozwala na swobodne obejrzenie inwestycji wraz z jej otoczeniem.

ArtHauss – ART-100 Modern

ArtHauss – ART-80 Modern

Kolejna realizacja dla firmy ArtHauss to Wirtualny Spacer po domu pokazowym, składający się z 12 Panosfer. Dynamika, realizm i dbałość o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół prezentacji, niezwykle przypadły do gustu naszemu Klientowi. Podobnie jak przy pierwszym projekcie, tu również zastosowano dodatkowe funkcje, takie jak: punkty informacyjne, możliwość zapisu Wirtualnego Spaceru na dysku, QR Code, a także formularz kontaktowy – napisz do nas.

ArtHauss – ART-80 Modern

ArtHauss - Wirtualny Spacer

ArtHauss Poland, czyli inteligentne domy przyszłości

Dom przyszłości powinien gwarantować nie tylko bezpieczeństwo jego mieszkańcom, ale i być przyjazny środowisku. Chociaż firma ArtHauss Poland powstała zaledwie w 2011 roku, już stała się liderem domów energooszczędnych na polskim rynku. Wspierając tak innowacyjne i przyszłościowe rozwiązania, firma 4DLight wykonała trzy Wirtualne Spacer. Każdy z nich ukazuje szereg zalet tych niezwykłych domów.

Specjalnością firmy ArtHauss Poland jest budowa pasywnych, inteligentnych i bezpiecznych domów opartych na konstrukcji stalowej. Projekty domów energooszczędnych i zeroenergetycznych powstają z myślą o najbardziej wymagających Klientach, a także w trosce o środowisko naturalne. Jest więc nowocześnie, bezpieczne i ciepło. Tego typu nieruchomości to nie tylko przyszłość budownictwa, ale i prosty sposób wykorzystywania alternatywnych źródeł energii.

Poszukujących domu idealnego lub osoby zainteresowane inwestycjami budowlanymi, zapraszamy do wirtualnej podróży. Szczegółowe Panosfery w niezwykle realistyczny sposób prezentują walory domów budowanych przez ArtHauss Poland.
ArtHauss - Wirtualny Spacer

Wirtualny Katalog

W ramach projektu wykonywanego da firmy ArtHauss Poland, zespół specjalistów z 4DLight wykorzystał niemal wszystkie możliwe, multimedialne funkcje Wirtualnego Katalogu. Katalog w całości został zaprojektowany i wykonany przez naszą firmę. W ten sposób powstał nowoczesny, dynamiczny i interaktywny produkt, jaki niewątpliwie wyróżnia się na tle podobnych realizacji.

Funkcjonalności takie jak: interaktywne menu, rzuty domów w pdf (z możliwością powiększenia obiektów po najechaniu na wybrany element kursorem myszki), punkty informacyjne, animacje, zaimplementowany Wirtualny Spacer, a także mapka lokalizacyjna z inwestycjami ArtHauss Poland, doskonale sprawdzają się w trakcie prezentacji odbywających się podczas targów w całej Europie.

Wirtualny Katalog - ArtHauss