+48 790 398 298

Blog

Znamy sposób na bezsenność

Znamy sposób na bezsenność

Usiądź wygodnie. Wyobraź sobie, że unosisz się na miękkim obłoku. Twoje ciało jest całkowicie zrelaksowane, a myśli wolne od chaosu dnia. Magia?! Nie, to TEMPUR. Poznań, Bydgoszcz, Warszawa, Wrocław i Katowice już znają sekret udanego snu. Czas na to, by 4DLight uchyliło rąbka tajemnicy i dla reszty świata.

Święta już za nami, a w oczekiwaniu na nadchodzący Nowy Rok, postanowiliśmy podzielić się z Wami kolejną naszą realizacją. W sekrecie zdradzimy Wam, że to nieco z tęsknoty za bezkarnym leniuchowaniem. Też myślicie o tym, by w końcu porządnie się wyspać? Koniecznie przeczytajcie ten artykuł.

Zamiast melisy, ciepłego mleka lub tabletek nasennych, mamy dla Was technologię NASA. Spokojnie, nie zaszkodziła nam aura świąt, a kolejny nasz Klient chociaż z podróżami kosmicznymi niewiele ma wspólnego, to jak nikt inny potrafi zapewnić sen niczym w obłokach. Wszystko dzięki innowacyjnej technologii produkcji materaców i poduszek, które powstały na podstawie osiągnięć naukowców z NASA.

Historia ta początek swój ma w latach 70-tych, gdy na potrzeby NASA powstał materiał absorbujący nacisk ludzkiego ciała w trakcie startu rakiety. Kiedy NASA zaprezentowała niezwykły materiał światu, szybko znaleźli się ludzie, którzy podjęli się dalszych badań i udoskonaleń, które dziś zapewniają zdrowy i wygodny sen ludziom w 76 krajach na całym świecie.

Dzisiejszy asortyment sygnowany przez markę TEMPUR znacznie różni się od tego, który pojawił się na rynku w 1991 roku. Po wielu latach udoskonaleń i poszerzania oferty, to już nie tylko materace, ale i wszystko to, co potrzebne, by na zawsze pożegnać się z bezsennością. Kolekcje materacy, poduszek, pościeli, a nawet stelaże łóżek, zostały tak zaprojektowane, by zapewniać maksymalny komfort snu, poprzez optymalne dopasowanie do preferencji ich nabywcy.

Wszystkich zainteresowanych produktami TEMPUR, a także realizacjami 4DLight zapraszamy w wirtualną podróż po jednym z salonów firmowych. Jest ich, aż dziesięć, a w każdym zastosowano m.in.: wygodny i intuicyjny system nawigacji, szybkie przełączenie do strony www, a  także krótki komentarz dźwiękowy w akompaniamencie przyjemnej muzyki.

Wirtualne Spacery TEMPUR: