+48 790 398 298

Blog

Zamiast marzeń, wizualizacja

Zamiast marzeń, wizualizacja

Przymykasz powieki i widzisz wyśnione, własne M. Tymczasowo to tylko wizje, bo prace budowlane wciąż trwają, a zamiast skąpanego w słońcu salonu jest tylko tablica informacyjna o rozpoczętej inwestycji. A przecież można inaczej, wystarczy odpowiednia wizualizacja, która do złudzenia przypomina realne zdjęcia.  

To nie było pierwsze nasze spotkanie z firmą Real Development. Tym razem współpraca zaowocowała pełną kreacją marki dla  osiedla Ewelin w Łodzi. Na brak zajęć nie mogliśmy narzekać, a spod szyldu 4DLight wyszło: logo inwestycji, reklama w prasie, tablica informacyjna, katalog inwestycji (w tym wersja online), projekt odrębnej strony dla nowopowstającej inwestycji, a także wizualizacje statyczne budynku wraz z otoczeniem i propozycjami aranżacji wnętrz.

Dzięki inwestycji Ewelin mogliśmy wcielić się w rolę malarza, który pragnie podzielić się swymi wizjami z resztą świata, przelewając na płótno obrazy istniejące tylko w jego wyobraźni. Ok, może troszkę się zagalopowaliśmy z tymi artystycznymi porywami, jednak w rzeczywistości stworzyliśmy obraz miejsca, które fizycznie jeszcze nie istnieje. Nasze wizualizacje statyczne (i nie tylko), to niezrównane narzędzie promocyjno-sprzedażowe dla Real Development i szansa na odnalezienie tego idealnego mieszkania dla potencjalnych inwestorów.

Odchodząc nieco od osiedla Ewelin, chcielibyśmy podkreślić, że tego typu wizualizacje nie są zarezerwowane tylko i wyłącznie dla inwestorów budowlanych. To także doskonały sposób na przygotowanie projektu wystroju wnętrz przed planowanym remontem. W ten prosty sposób, bez konieczności podejmowania ryzyka, że wybrany kolor zupełnie nie będzie komponował się z nowymi meblami, sami będziemy mogli ocenić efekt końcowy. Co więcej, zespół 4DLight nigdy nie ogranicza się do jednego rozwiązania, a tym samym istnieje cały bogaty wachlarz kompozycji w zakresie kolorów i opcjonalnego wyposażenia pomieszczeń.

Nie zabrzmi to skromnie, ale z 4DLight życie może być nieco prostsze.