+48 790 398 298

Blog

Wszystko co najlepsze dla branży deweloperskiej

Wszystko co najlepsze dla branży deweloperskiej

4DLight od dawna ma okazję współpracować z licznymi firmami działającymi w branży budowlanej i deweloperskiej. W zdecydowanej większości przypadków wykonujemy kompleksowe usługi, które pozwalają stworzyć spójny wizerunek marki. Począwszy od projektu graficznego strony www i logo, poprzez banery, ulotki, gadżety reklamowe, na interaktywnych prezentacjach kończąc.

 

Do takich Klientów należy Firma Kralka Investment Group, która od ponad 12 lat działa w branży nieruchomości. Łącząc siły prawników, architektów, projektantów, finansistów, a także licznych biur pośrednictwa nieruchomości oraz firm budowlanych, w znacznym stopniu ułatwiają działania inwestycyjne swoim Klientom.

Dla Kralka Investment Group wykonaliśmy przede wszystkim materiały graficzne (ulotki, katalog, banery, plakaty rolapy, teczka firmowa) oraz stronę www www.kralka-ig.pl.

W realizacji dla takiej firmy jak Kralka Investment Group, nie mogło zapragnąć także 

Wirtualnego Spaceru z możliwością przełączania na Wizualizację 3D:

http://www.4dl.pl/Panosfery/KralkaIG/Plocka3/flash/4DL.pl/pl_kralka.html

Innym naszym klientem z branży deweloperskiej stała się firma Profesjonal24, która na rynku działa już od ponad 13 lat. Dewizą firmy stało się hasło „Tworzymy z pasją dla Was, jak dla siebie”. Nic więc dziwnego, że nasze drogi w końcu musiały się skrzyżować.

Nasza współpraca zaowocowała nową oprawą graficzną strony www, logo wraz z księgą znaku, oraz Wirtualnymi Spacerami po dwóch inwestycjach, które można obejrzeć klikając w poniższe linki:

http://www.4dl.pl/Panosfery/Profesjonal24/Pod-Milorzebem/flash/4dl.pl/pl_pod-milorzebemtw.html
http://www.4dl.pl/Panosfery/Profesjonal24/Smyk-2-duo/flash/4DL.pl/pl_smyk.html