+48 790 398 298

Blog

Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa w nowej kreacji

Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa w nowej kreacji

Jak przystało na prawdziwą agencję reklamową, 4DLight często pomaga wykreować markę swoim Klientom.Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa rozpoczynając nową inwestycję budowlaną, postanowiła skorzystać z pomocy specjalistów, by jeszcze skuteczniej trafiać z ofertą do potencjalnych odbiorców.
Dla nowej inwestycji powstającej w Warszawie przy ulicy Niedzielskiego 2 przygotowaliśmy projekt katalogu wraz z wersją multimedialną (dostępna po kliknięciu w link: http://www.4dl.pl/Katalogi/WSM/). Przejrzysty i atrakcyjny zarazem katalog zawiera krótką informację na temat powstającego budynku, a także plany poszczególnych mieszkań. Barwne wizualizacje pozwalają potencjalnym nabywcom obejrzeć efekt końcowym nim powstanie prawdziwa nieruchomość.

Dodatkowo dla WSM wykonana została wizualizacja wnętrz, dzięki której możliwa była prezentacja pomieszczeń w pełni wyposażonych, bez konieczności przygotowywania mieszkania pokazowego. Wirtualny Spacer po obiekcie to wciąż doskonałe rozwiązanie przy tego typu inwestycjach. Nikomu już jednak nie musimy mówić o jego zaletach, a sama WSM doceniła innowacyjność tego rozwiązania.

Do powierzonych 4DLight zadań, należało także przygotowanie projektu stoiska targowego, oraz dodatkowych, drukowanych materiałów promocyjnych. Efekt pracy naszego zespołu to estetyczny i spójny wizerunek jednej z najstarszych w Polsce Spółdzielni Mieszkaniowych.

Wirtualny Katalog