+48 790 398 298

Blog

Superakademik na wysokim poziomie

Superakademik na wysokim poziomie

Stereotypy o biednym, głodnym studencie coraz częściej przechodzą do lamusa. Współczesny student to człowiek świadomy swych potrzeb, poszukujący najlepszych rozwiązań. Z takiego założenia wychodzą też firmy Real Development i MRT Philosophy, które postanowiły rozpocząć budowę nowego akademika w Łodzi. To właśnie dla nich 4DLight wykonało kolejny projekt.

Niezwykle barwna i nowoczesna wizualizacja budynku planowanej inwestycji, to wizja akademika, który już niebawem stanie przy ulicy Piotrkowskiej. Nowy akademik to 265 pokoi jedno- i dwuosobowych rozmieszczonych na 5 piętrach budynku. Na elewacji pojawi się ozdobny mural Gregora Gonsiora. Przygotowany przez nas projekt to wizualizacja architektoniczna obiektu z zewnątrz, a także wizualizacja wnętrz. Jak na razie to wielka zapowiedź tego, co rozpocznie się już tej wiosny. Prace budowlane zostały tak rozplanowane, by we wrześniu 2015 roku w Superakademiku (taką nazwę wybrał inwestor) mogli zamieszkać studenci.

Bardzo nowoczesne i funkcjonalne pokoje to odpowiedź na rosnące potrzeby młodych ludzi wybierających się na studia poza własnym miejscem zamieszkania. Inwestor zaplanował wszystko w najdrobniejszym szczególe, by maksymalnie podnieść komfort życia żaków.

 A jak Wam podoba się taka wizja studenckiego mieszkania?