+48 790 398 298

Blog

Spacer w wyższym wymiarze

Spacer w wyższym wymiarze

Realizm, dynamika i doskonała zabawa. Tak w skrócie można opisać to, czym jest Wirtualny Spacer, czyli innowacyjna alternatywa dla fotografii i filmów reklamowych.

Skuteczna reklama to klucz do sukcesu. Problem polega jednak na tym, że „świat widział już wszystko” i coraz trudniej oddziaływać na zmysły i wyobraźnię potencjalnych odbiorców przekazu. W 4DLight postawiliśmy na współczesną technologię i ludzką kreatywność, by stworzyć niebanalne narzędzie służące efektywnej prezentacji i sprzedaży. Liczy się to, by wzbudzać zainteresowanie i zapisywać się w pamięci zarówno obecnych, jak i przyszłych Klientów. Doskonale sprawdza się w tym Wirtualny Spacer. To nowoczesny typ prezentacji, który pozwala na zachowanie całkowitej kontroli w trakcie oglądania przedstawianych obiektów i produktów. Oznacza to, że to odbiorca decyduje o tym, jak długo i na czym skupi uwagę. Tu nic nie jest narzucane odgórnie (tak jak to się dzieje w przypadku klasycznych filmów reklamowych), co wzbudza jeszcze większe zainteresowanie.

Trudno wyrazić słowami cały ogrom zalet, jakie wynikają z zastosowania Wirtualnego Spaceru. Znacznie prościej doświadczyć tego osobiście. Z tego powodu w kategorii „Wirtualny Spacer” będziemy prezentować kolejne nasze realizacje, by podzielić się nimi także z Wami. Zapewniamy świetną zabawę i niebanalne projekty.