+48 790 398 298

Blog

Skoda Rapid i Drzwi Otwarte w Auto Wimar

Skoda Rapid i Drzwi Otwarte w Auto Wimar

Autentyczność, to coś czego brakuje typowym spotom reklamowym. Wyćwiczone dialogi i doskonała prezencja aktorów mają przekonywać o wyjątkowości produktów i marki. Jeżeli jednak zależy nam na pozyskaniu szerszego grona potencjalnych Klientów, czasami warto oddać głos „zwykłym” ludziom.

 

O tym, że opinia Klientów jest ważna zdążyliśmy już pisać. Mieliśmy także okazję zaprezentować materiał filmowy z targów, gdzie spotkaliśmy się z Klientami 4DLight, a także podzielić się z Wami spotem reklamowych przygotowanym dla Grupy Auto Wimar z Warszawy.  Na tym jednak nie skończyliśmy, a dalsza współpraca zaowocowała kolejnym filmem promocyjnym.

Prezentacja nowego modelu samochodu wymaga odpowiedniej oprawy. Doskonale wiedzą o tym ludzie z Grupy Auto Wimar, gdzie zdecydowano się zorganizować Drzwi Otwarte. Nowa Skoda Rapid wypadła całkiem korzystnie, co udało się uchwycić na filmie. Do tego grono zadowolonych gości salonu i profesjonalne podejście obsługi salonu. Tak właśnie powstała kolejna realizacja dla Grupy Auto Wimar, gdzie i tym razem nie zabrakło ekipy z 4DLight.

Spoty reklamowe są ważne, jednak to właśnie tego typu filmy promocyjne wspierają kreowanie pozytywnego wizerunku firmy. Oddając głos Klientom, zyskuje się znacznie więcej niż poprzez kolejne slogany wypowiadane przez lektora. Oczywiście to pewna forma uzupełnienia działań promocyjnych. To pewnego rodzaju potwierdzenie tego, o czym zwykle „mówi się” poprzez spoty informacyjne. I właśnie tym, chcemy się dzisiaj z Wami podzielić. Mamy nadzieję, że film się spodoba i zainspiruje do działań promocyjnych także w Waszych firmach.