+48 790 398 298

Blog

Raz, dwa, trzy i na spacer idziesz Ty

Raz, dwa, trzy i na spacer idziesz Ty

Dawno nie byliśmy na wspólnym spacerze. Tym razem zapraszamy Was do… przedszkola. Wirtualny Spacer po Przedszkolu Raz Dwa Trzy, dla wszystkich tych, co szukają miłego miejsca dla swoich pociech i tych, co chętnie przypomną sobie własne dziecięce lata.

Zwykle naszymi Klientami są deweloperzy, salony samochodowe, restauracje i hotele. Z tym większą przyjemnością powitaliśmy w naszym gronie Przedszkole, dla którego przygotowaliśmy Wirtualny Spacer po 4 salach zabaw dla małych podopiecznych.

Bezpośrednio z wejścia przechodzimy do sali zielonej, a stąd można skierować swe kroki do sali żółtej lub limonkowej. Podążając za niebieskim strzałkami szybko dotrzemy do sali fioletowej, a gdy zechcemy szybko znaleźć się w innym pomieszczeniu, wystarczy kliknąć na odpowiednie okno w kolorowym domku w dolnym rogu prezentacji.

Taka Wirtualna Wycieczka do świetna metoda, by przekonać własnego malucha do tego, by zechciał wybrać się z wizytą do prawdziwego przedszkola. Wielu rodziców doskonale zna problem „pierwszych dni” pociechy w przedszkolu. Mamy nadzieję, że dzięki 4DLight i realizacjom takim jak ta, maluchy bez obaw będą chciały pozostać pod opieką Pań z przedszkola, a inne placówki skorzystają z takiej formy prezentacji własnych sal zabaw i nauki dla najmłodszych.

A na Wirtualny Spacer można się wybrać klikając w link:

http://www.4dl.pl/Panosfery/przedszkole/flash/index.html