+48 790 398 298

Blog

Gdy nachodzi nas tęsknota za odpoczynkiem

Gdy nachodzi nas tęsknota za odpoczynkiem

Za oknami szaro, deszczowo i zimno. Jest jednak pewne miejsce, które o każdej porze roku prezentuje się niezwykle urokliwie. Chociaż Skalny Dom nie jest zaczarowaną chatką, to i tak możemy uznać go za miejsce magiczne, gdzie ciało i dusza odzyskują spokój.

Z całą pewnością jest to miejsce, które zachwyca swą odmiennością. Skalny Dom w Kotlinie Kłodzkiej przyciąga uwagę swym niebanalnym wykończeniem. Trudno przejść obok niego obojętnie i pomylić z jakimkolwiek innym obiektem w tej okolicy. Co więcej, wnętrze zostało przygotowane tak, by każdy mógł się w nim poczuć jak we własnym domu. To połączenie sprawia, że miejsce to staje się coraz bardziej popularne wśród turystów.

Dla 4DLight nie był to pierwszy tego typu projekt, jednak nie ukrywamy, że praca nad nim sprawiła nam masę przyjemności i wywołała tęsknotę za… urlopem. Oczywiście nie z przemęczenia, lecz widoku tak spokojnego i zielonego miejsca, jakim jest Stronie Śląskie. A i jesienny i zimowy krajobraz potrafi zapierać dech w piersiach.

Wszystkich poszukujących idealnego miejsca na urlop zapraszamy do Wirtualnego Spaceru.

http://www.4dl.pl/Panosfery/StronieSlaskie/flash/4DL.pl/pl_Stronie%20Slaskie.html