+48 790 398 298

Blog

4DLight – pierwsze kroki w świecie blogów

4DLight – pierwsze kroki w świecie blogów

Podobno najtrudniejszy, zawsze jest ten pierwszy krok. Wejście do nowego, nie zawsze znanego świata budzi zarówno niepewność, jak i coraz większe poczucie zaciekawienia. To połączenie sprawia, że chcemy podążać dalej, pewniej i z czasem coraz bardziej śmiało.

 

W 4DLight temat blogów znany jest już od pewnego czasu. Długo nosiliśmy się z zamiarem przyłączenia do blogowej społeczności. Zamiar to jedno, realizacja wymaga jednak starannie przemyślanych działań, pomysłu i poczucia, że tworzymy dla Was. I nadszedł wreszcie ten moment, gdy po licznych dyskusjach, przemyśleniach i burzy mózgów postanowiliśmy zacząć blogować.

Zależy nam na tym, by poprzez blog dotrzeć do każdego, kto tak jak my kocha innowacyjne rozwiązania i pragnie zgłębiać tajniki współczesnej reklamy. Świat multimediów wciąż pozostawia wiele do odkrycia, stworzenia i przekształcenia. W 4DLight każdego dnia podejmujemy zadania, które za każdym razem wyzwalają w nas kolejne pokłady kreatywności i nowych pomysłów. Niektóre z nich bywają tak szalone, że trudno uwierzyć nawet nam, że mogą znaleźć realne zastosowanie.

Praca w agencji interaktywnej 4DLight to znacznie więcej niż „sklejanie” kilku zdjęć i ich obróbki komputerowe. Bywa nerwowo, czasami zabawnie, jednak zawsze na końcu pojawia się satysfakcja budowana przez zadowolonego Klienta. Z tego powodu zdecydowaliśmy się dzielić z innymi naszymi przemyśleniami, doświadczeniami i osiągnięciami. Mamy nadzieję, że wspólnie uda nam się stworzyć blog na miarę XXI wieku, na miarę ekspertów od wirtualnych rozwiązań.