+48 790 398 298

Realizacje wykonane dla klienta: Urząd Miasta Konstantynów

Konstantynów Łódzki - Wirtualny Spacer

Konstantynów Łódzki – spacer online

Zielone trawniki, krzewy i drzewa, pomiędzy nimi alejki prowadzące w różne części miasta. Jedną z nich dotrzemy do przystanku, dzięki któremu w prosty i szybki sposób sprawdzimy rozkład autobusów odjeżdżających z placu Kościuszki w Konstantynowie Łódzkim. Tak właśnie działa Wirtualny Spacer wykonany przez łódzką agencję interaktywną 4DLight.

Zespół 4DLight, poza prezentacją placu Kościuszki, wykonał także Wirtualny Spacer po terenach inwestycyjnych w Konstantynowie Łódzkim. Wystarczy kliknąć w ikonę zlokalizowaną w górnym prawym rogu wizualizacji, by w kilka sekund znaleźć się na terenach czekających na potencjalnych nabywców. Podążając za strzałkami można obejrzeć najbliższą okolicę, a także dowiedzieć się jakie grunty wystawiono na sprzedaż. W prezentacji zastosowano technikę napisów 3D, które w dwóch językach (polskim i angielskim) prezentują informacje o maksymalnej powierzchni gruntów inwestycyjnych.

W Wirtualnym Spacerze nie mogło zabraknąć punktów informacyjnych, które umożliwiają łatwe rozpoznawanie poszczególnych obiektów nawet tym osobom, które nie znają miasta. Korzystając z Internetu, każda osoba ma niecodzienną możliwość odbycia spaceru po Konstantynowie Łódzki. Wirtualny Spacer pozwala także zaczerpnąć niezbędnych informacji o połączeniach komunikacyjnych i obszarach inwestycyjnych.

Wirtualna Wycieczka - Konstantynów Łódzki