+48 790 398 298

Realizacje wykonane dla klienta: Real Development

Strona internetowa dla dewelopera

Strona internetowa to dla dewelopera nieodzowna rzecz przy budowaniu wizerunku, zaufania i zwiększania sprzedaży. Link do realizacji: www.realdevelopment.pl

Projekt i wykonanie strony www dla dewelopera. Strona przedstawia inwestycje w sprzedaży jak i te już zrealizowaneCzytaj więcej

Wizualizacja 3D aranżacji wnętrza

Wykonaliśmy pełną aranżację wnętrza w postaci Wizualizacji 3D pokazanej za pomocą Wirtualnego Spaceru.

Aranżacja wnętrz wykonana jest w dwóch wersjach, z aneskem kuchennym oraz z osobną kuchnią.

 

Wizualizacja 3D wraz z aranżacją

 

Wizualizacja 3D wraz z aranżacją połączona w Wirtualny SpacerCzytaj więcej

Katalog Inwestycji Mieszkaniowej

Kolejny udany projekt Katalogu Inwestycji, który został przygotowany do druku oraz poniżej prezentujemy jego wersję wirtualną. Zalet rozwiązania jest wiele, ale najważniejszą z nich to możliwość rozsyłania za pośrednictwem mailingu katalogu, którego dystrybucja w formie tradycyjnej poczty kosztowała by zdecydowanie więcej. Warto się zastanowić nad przyszłością takiego folderu reklamowego i rozważyć jego wprowadzenie w swojej firmie.

Katalog Reklamowy

LOGO

Logotyp nowobudowanej w inwestycji mieszkaniowej w Łodzi - osiedla EWELIN od REAL Development
www.ewelin.com.pl

 

Logo Ewelin

Kreacja Marki

Pełna kreacja marki dla nowopowstającego osiedla EWELIN w Łodzi

- wizualizacje budynku z otoczeniem oraz przykładowe wykończenie wnętrz.
- logo inwestycji, reklamy w prasie oraz tablica informacyjna
- projekt i wykonanie katalogu inwestycji wraz z wersją wirtualną
- projekt oraz wykonanie strony www

 

REAL Development - Wirtualny Spacer po nowej inwestycji w Łodzi

I mamy kolejny projekt dla REAL Development. Wirtualny Spacer po okolicach inwestycji budowlanej zlokalizowanej przy ulicy Obywatelskiej w Łodzi, to przydatne narzędzie służące efektywnej sprzedaży. Potencjalni nabywcy nieruchomości mają okazję, by obejrzeć najbliższą okolicę, sprawdzić jak daleko znajdują się: szkoła, przedszkole, park, basen, czy też lotnisko. To co najważniejsze, kontakt z zainteresowanym inwestorem możliwy jest poprzez Internet, ponieważ Wirtualny Spacer skutecznie zastępuje konieczność osobistego
oprowadzania każdego zainteresowanego, po terenie inwestycji. To znacznie ułatwia znalezienie właściwego nabywcy obiektu.
Real Development - Wirtualny Spacer

Wirtualny Katalog

Deweloperzy coraz częściej sięgają po rozwiązania takie jak Wirtualny Katalog. Do grona naszych Klientów, którzy zamówili Wirtualny Katalog, dołączyła firma z branży deweloperskiej – Real Development. Wykonany przez naszych specjalistów Wirtualny Katalog dedykowany jest inwestycji na osiedlu apartamentów Liliowa. Nowoczesna forma prezentacji to skuteczny sposób przyciągania uwagi klientów, a zastosowanie mapy okolicy oraz efektów animacji, podnosi ocenę tego rozwiązania.

Wirtualny Katalog - Real Development

Wirtualny Katalog

W ramach dalszej współpracy z Real Development wykonaliśmy Wirtualny Katalog dla osiedla Mirabelkowa Aleja. Przejrzysta, czytelna forma trafia do odbiorcy, a mapa inwestycji oraz dane kontaktowe ułatwiają nawiązanie kontaktu z deweloperem. Dodatkowo zastosowano animowane efekty, które całości dodają dynamiki i przestrzenności.

Wirtualny Katalog - inwestycja Mirabelkowa Aleja

REAL Development - SUN TOWER

Słoneczna strona Łodzi – Sun Tower

Profesjonaliści z REAL Development wiedzą jak zachwycić swoich Klientów. Dla tej działającej od 1998 roku spółki z ugruntowaną już pozycją na rynku, specjaliści z 4DLight wykonali Wirtualny Spacer po Sun Tower Penthouse.

Niespełna 5 minut od centrum Łodzi znajduje się supernowoczesny budynek stworzony na planie koła. Doskonała lokalizacja Sun Tower to przede wszystkim bliskość rozbudowanej sieci komunikacyjnej, szkół, przedszkola, poczty, banków, przychodni zdrowia, licznych punktów handlowych, a także kościoła. Dodatkowym atutem jest zieleń, która otaczając budynek z każdej strony zapewnia jego mieszkańcom cudowne widoki.

Wirtualny Spacer umożliwia swobodne rozejrzenie się po okolicy, obejrzenie budynku z zewnątrz, a także odbycie wirtualnej wycieczki po korytarzach i apartamentach ulokowanych w Sun Tower. Prawdziwym powodem do dumy jest 126-metrowy apartament zlokalizowany kilkanaście pięter nad ziemią z widokiem na 3 strony świata. Mieszkanie stworzone na bazie półkola z 300-metrowym, okrągłym i przeszklonym tarasem to wyjątkowe miejsce do życia dla najbardziej wymagających.

Już dziś można przenieść się do jednego z najnowocześniejszych budynków w Polsce, dzięki dostępowi do Internetu i rozbudowanej funkcjonalności Wirtualnego Spaceru.
Real Developer - Wirtualny Spacer

Strona interetowa apartamentu

Strona stworzona bezpośrednio pod jeden wyjątkowy apartament. Projektowanie stron dla apartamentówCzytaj więcej