+48 790 398 298

Realizacje wykonane dla klienta: Orion Development

Strona www z wybieraniem pięter

Projekt i wykonanie strony internetowej z wyborem mieszkań z Wizualizacji 3D dla Orion Development.

Wykonaliśmu stronę www z wybieraniem pięter dla budynku wielorodzinnego.

 Czytaj więcej

Orion Development Wirtualny Spacer 3D

Satysfakcja Klientów jest dla nasz najważniejsza. Z tego powodu niezwykle cieszymy się na dalszą współpracę z firmą Orion Development, dla której przygotowaliśmy już aranżację dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego w północnej części Łodzi. Wizualizacja 3D z możliwością poruszania się po obiekcie, umożliwiła zaprezentowanie nowoczesnego i w pełni funkcjonalnego mieszkania szerokiemu gronu potencjalnych nabywców. Dzięki umiejętnością fotografa został również uchwycony stan deweloperski, który jest widoczny po przełączeniu widoku. Dynamiczny, innowacyjny i barwny projekt wzbudził żywe zainteresowanie odbiorców, co otworzyło nam drzwi do kolejnych wspólnych realizacji.

Mieszkania Łódź Orion Development

Interaktywny spacer 3D po dwupokojowym mieszkaniu

Przygotowaliśmy aranżację dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego w północnej części Łodzi. Wizualizacja 3D z możliwością poruszania się po obiekcie, umożliwiła zaprezentowanie nowoczesnego i w pełni funkcjonalnego mieszkania szerokiemu gronu potencjalnych nabywców.

Interaktywny spacer 3D wykonany na bazie wizualizacj 3DCzytaj więcej

Prezentacja wirtualnego spaceru w formie filmu

Film oparty na bazie Wirtualnego Spaceru, który dzięki połączeniu technologi Wizualizacji 3D prezentuje potencjalnym klientom, przykładową aranżację mieszkania.Czytaj więcej