+48 790 398 298

Realizacje wykonane dla klienta: Izabel Sala

Sala Weselna Izabell - Wirtualny Spacer

Izabell – przyjęcia okolicznościowe na wysoki poziomie

Poszukiwanie odpowiedniego miejsca na wesele, chrzciny, komunię czy inne uroczystości rodzinne, bywa szalenie kłopotliwe. Wiedzą o tym właściciele sali weselnej Izabell, którzy postawili na nowoczesną formę prezentacji własnego obiektu. Proszę sobie wyobrazić budynek z salą bankietową i pokojami sypialnianymi, który położony jest pośród zielonych ogrodów, sadów i lasów. Brzmi kusząco? Jeszcze lepiej wygląda, gdy wybierzemy się w Wirtualną Wycieczkę po obiekcie.

Wirtualne Spacery doceniane są nie tylko za niezwykle realistyczny i dynamiczny obraz, ale i za jego funkcjonalność. Specjaliści od wirtualnych rozwiązań z 4DLight, postanowili połączyć mapę lokalizacyjną z poszczególnymi Panosferami. W ten prosty sposób udało się stworzyć doskonałe narzędzie prezentacyjne. Wystarczy wybrać dowolną lokalizację na mapie lub kierować się za strzałkami, by bez wychodzenia z domu obejrzeć cały obiekt. Niezwykle płynny ruch i możliwość obracania się wokół własnej osi o 360 stopni, zapewniają komfort oglądania poszczególnych pomieszczeń i terenu wokół budynku.

Wirtualny Spacer po sali Izabell daje znacznie więcej, niż można wyczytać ze zdjęć czy klasycznego filmu. To całkiem nowy, wyższy wymiar prezentacji. Wystarczy kliknąć, by przenieść się do sali weselnej Izabell.

Sala weselna Izabell