+48 790 398 298

Realizacje wykonane dla klienta: Honda Park

Honda Park - wirtualny Spacer

Honda Park – teraz także jako Wirtualny Spacer
Miłośników Hondy nie trzeba przekonywać o zaletach tej dobrze znanej marki. Dla przyszłych i obecnych posiadaczy Hondy, we wrześniu 2012 roku w Łodzi przy ul. Brzezińskiej otwarto nowoczesny salon i punkt serwisowy. Współpraca z 4DLight pozwoliła przenieść ponad 600 metrów kwadratowych powierzchni salonu sprzedażowego oraz hali napraw, także do wirtualnego świata.

Wirtualny Spacer po Honda Park, to nie tylko możliwość zwiedzenia całego obiektu, ale i dostęp do szczegółowych informacji na temat wybranych modeli samochodów. Wystarczy „wsiąść” do wybranego auta, by za sprawą kilku kliknięć dowiedzieć się wszystkiego na jego temat. To duże udogodnienie dla osób poszukujących nowego pojazdu, który będzie odpowiadał ich specyficznym potrzebom.

Nowoczesna forma prezentacji jaką niewątpliwie jest Wirtualny Spacer to przede wszystkim szereg rozbudowanych funkcjonalności. Bezpośrednio z panelu sterującego poszczególnymi Panosferami można przenieść się na stronę www Hondy Park. Tu dostępne są wszelkie niezbędne informacje na temat możliwości zakupu samochodu lub usług serwisowych.
Wirtualna Wycieczka - Honda Park