+48 790 398 298

Realizacje wykonane dla klienta: DL

Dach Mur - Wirtualny Spacer

Wirtualny Spacer to doskonałe narzędzie promocyjno-sprzedażowe, jakie pomaga rozbudzić zainteresowanie potencjalnych klientów, zarówno firmą jak i jej produktami i usługami. Wykorzystanie Wirtualnego Spaceru w branży deweloperskiej zwiększa szansę na podpisanie umowy, aż o 15%. Dla jednego z naszych Klientów działających na rynku nieruchomości, przygotowaliśmy 15 Panosfer prezentujących inwestycję zlokalizowaną w gminie Nieporęt pod Warszawą. W projekcie zastosowano m.in.: punkty informacyjne, strzałki nawigacyjne umożliwiające poruszanie się po Wirtualnym Spacerze, a także mapkę lokalizacyjną umożliwiającą natychmiastowe przeniesienie się do wybranego punktu.

 

Karwia

Podczas pobytu w jednej z nadmorskich miejscowości nie mogliśmy się powstrzymać przed zrobieniem kilku panoram w celu uwiecznienia wspomnień. Z przyjemnością prezentujemy gorące plaże Karwi w formie wyrtualnego spaceru.

Molo w Sopocie - Wirtualny Spacer

Sopockie Molo o każdej porze roku

Czym byłby Sopot, gdyby nie Molo? Ten niezwykle charakterystyczny obiekt ma 511,5 metrów długości, a historia jego powstania sięga aż 1827 roku. Molo stało się nie tylko najdłuższym tego typu obiektem nad Morzem Bałtyckim, ale i jednym z najbardziej rozpoznawalnych symboli Sopotu.

Firma 4DLight postanowiła przybliżyć wszystkim niezwykłość sopockiego Molo. Dzięki pracy specjalistów od wirtualnych rozwiązań, powstał unikatowy projekt Wirtualnego Spaceru, który pozwala przenieść się nad polskie morze w zaledwie kilkanaście sekund z dowolnego miejsca na świecie. To prawdziwa gratka dla miłośników nowoczesnych technologii i błyskawicznych podróży po świecie.

Możliwości jakie daje Wirtualny Spacer to przede wszystkim dostęp do typowego nadmorskiego krajobrazu o każdej porze roku, dnia czy nocy. Niezależnie od lokalizacji w jakiej się znajdujemy, możemy ponownie znaleźć się na głównej atrakcji Sopotu. Odświeżając wspomnienia wakacyjnych wypraw lub planując kolejną wycieczkę, warto sięgnąć po Wirtualny Spacer po Molo. Jest on dostępny dla każdego, a możliwość pobrania go na dysk umożliwia wirtualne wycieczki nawet bez dostępu do Internetu.
Molo w Sopocie - Wirtualny Spacer


Manufaktura - Wirtualny Spacer

Tym razem 4DLight przygotowało Wirtualny Spacer po znanym w kraju i za granicą kompleksie handlowo-usługowym, jakim jest Manufaktura Łódź. Od teraz niezwykły klimat pofabrycznych budynków, należących dawniej do zakładów Izraela Poznańskiego, można podziwiać bez wychodzenia z domu.

Mapka lokalizacyjna oraz strzałki nawigacyjne ułatwiają poruszanie się po kompleksie, a Państwo zyskują niepowtarzalną okazję do zwiedzenia obiektu we własnym domu. Wirtualny Spacer odkryje przed Wami urok tego miejsca, a przy okazji zachęci do wycieczki do Łodzi.
Wirtualna Wycieczka Manufaktura

Skalny Dom - Wirtualny Spacer

Dom w którym odpoczywa dusza

Stronie Śląskie (miejscowość położona w Kotlinie Kłodzkiej) to doskonałe miejsce na wypoczynek dla każdego, kto potrafi docenić niepowtarzalny urok gór lub pragnie odpocząć z dala od miejskiego zgiełku. W tej wyjątkowej scenerii powstał Skalny Dom, który stanowi przykład niebanalnego połączenia tradycyjnego budownictwa z nowoczesnym designem wnętrz.

Dom położony na wzgórzu, z bajeczną panoramą gór, to obietnica udanego wypoczynku zarówno dla ciała jak i duszy. Dodajmy do tego komfortowo urządzone pomieszczenia, w nowoczesnym jednak niezwykle przytulnym i ciepłym stylu, mieszczące się na powierzchni 180 metrów kwadratowych w dwukondygnacyjnym budynku. Spokój, cisza i wystrój daleki od hotelowych standardów. Skalny Dom, to 5 pokoi zaprojektowanych tak, by sprostać potrzebom każdej rodziny.

Pragnąc zaprezentować niepowtarzalny charakter tego obiektu wypoczynkowego, firma 4DLight wykonała Wirtualny Spacer. W prosty sposób, bez wychodzenia z własnego domu, można obejrzeć każdy zakamarek Skalnego Domu, by zachwycić się nie tylko okolicą, ale i nietuzinkową aranżacją wszystkich pomieszczeń. Jesteśmy przekonani, że ta wirtualna podróż w krótkim czasie przerodzi się w zaplanowany urlop pośród zielonych wzgórz z widokiem na góry.

Skalny Dom - Wirtualna Wycieczka