+48 790 398 298

Realizacje wykonane dla klienta: Czarny Staw

Czarny Staw - Wirtualny Spacer

Niebiański klimat Czarnego Stawu

Z dumą prezentujemy miejsca takie jak Czarny Staw, znajdujący się na trasie wyjazdowej z Łodzi w kierunku Poznania. Obiekt położony nad stawem pośród zielonych drzew i łąk kusi spragnionych ciszy i spokoju. Czarny Staw dysponujący trzema salami bankietowymi, restauracją, ogrodem i przestrzenią na grilla, to idealne miejsce na urządzenie licznych przyjęć okolicznościowych.

12 Panosfer budujących Wirtualny Spacer po Czarnym Stawie, to multimedialna i interaktywna prezentacja obiektu wykonana przez profesjonalny zespół specjalistów od wirtualnych rozwiązań. Już wirtualna podróż sprawia, że każdy ma ochotę przenieść się do tego niezwykle urokliwego miejsca. Za pomocą kilku kliknięć można zwiedzić każdą z trzech sal: Pałacową, Różaną lub Pod Aniołami, zajrzeć do utrzymanej w swojskim klimacie restauracji, przespacerować się ogrodową alejką lub obejrzeć miejsce przeznaczone na grilla.

Organizacja przyjęcia w tak malowniczym i spokojnym miejscu musi zakończyć się sukcesem. Do tego doskonała obsługa i pyszna, polska kuchnia sprawiają, że każdy chce ponownie zagościć w Czarnym Stawie. 4DLight zaprasza Państwa w wirtualne spacery.

Czarny Staw

Budowa strony www dla obiektu bankietowego

Strona www dla obiektu z salami bankietowymi i restauracją została zaprogramowana w technologi RWD (Responsive Web Design)

http://www.czarnystaw.pl/

Strona dla sali weselneCzytaj więcej