+48 790 398 298

Realizacje wykonane dla klienta: Biały Pałac

Luksusowy projek strony www

Strona www z 2 dodatkowymi wersjami językowymi, panelem CMS, możliwością dodawania galerii, publikowania wpisów z księgi gości oraz zamieszczania aktualności.

http://bialypalac.pl

Projekty stron dla ekskluzywnej sali weselnejCzytaj więcej

Biały Pałac Wirtualny Spacer

Magia ukryta w Białym Pałacu

Miejsca takie jak Biały Pałac w Niesięcinie 81B (woj. łódzkie) zasługują na szczególną formę prezentacji. Niezwykle trudno oddać panującą tu magię, która niemal wypełnia każdy zakamarek pałacu i otaczającego go przepięknego ogrodu w stylu angielskim. Słowa, zdjęcia, czy chociażby film, to zdecydowanie za mało, by wyrazić niezwykłość tak charakterystyczną dla Białego Pałacu. Dla 4DLight nie ma jednak rzeczy niemożliwych i tak powstał Wirtualny Spacer po tym urokliwym zakątku świata.

Biały Pałac to prawdziwy synonim luksusu i swoistego rodzaju połączenie ponadczasowej klasyki z nowoczesnością. Trzy przepiękne sale: Perłowa, Diamentowa i Królewska, przeznaczone są dla wyjątkowo wymagających Klientów, którzy pragną, aby ich przyjęcie stało się prestiżowe i niezapomniane dla wszystkich przybyłych gości. Spacer alejkami pośród zielonych trawników, fontann i rzeźb, to fantastyczny sposób na chwilę odpoczynku.

Wirtualna Wycieczka pozwala zasmakować w tym specyficznym klimacie godnym królów. Opcja przełączenia z trybu dziennego na nocny, pozwala zachwycić się tym miejscem o każdej porze dnia. Siedząc wygodnie we własnym fotelu z kubkiem gorącej herbaty lub filiżanką kawy, można chociaż na moment przenieść się do angielskiego ogrodu lub dowolnej z trzech wyjątkowych sal.

Wirtualny Spacer po Białym Pałacu można pobrać na dysk, obejrzeć za pomocą Smartfona lub innego nowoczesnego gadżetu.

Wirtualny Spacer Biały Pałac