+48 790 398 298

Realizacje wykonane dla klienta: Auto Wimar

Video relacja z dni otwartych

Film przestawiający relacje z dni otwartych przeprowadzonych przez autoryzowanego delera Skody w Warszawie.

Tematem przewodnim była prezentacja nowej Skody Rapid Spacback jak również zostało przygotowanych szereg atrakcji dla odwiedzających.Czytaj więcej

Film Promocyjny

Realizacja Filmu Promocyjnego pokazuje, że jego zastosowanie jest bardzo szerokie i świetnie sprawdza się w branży motoryzacyjnej.

FIlm został wykorzystany również na oficjalnym kanale YouTubeCzytaj więcej

SKODA - AUTO Wimar Warszawa al. Jerozolimskie - Wirtualny Spacer

Sukces projektu dla Autoryzowanego Salonu i Serwisu Skody w Warszawie, przy ul. Modlińskiej, umożliwił nam dalszą współpracę z Grupą Auto Wimar. Tym razem Wirtualnego Spaceru doczekał się Salon i Serwis Skody przy ul. Al. Jerozolimskich w Warszawie.

Nasi eksperci przygotowali w pełni dynamiczny i funkcjonalny projekt, który umożliwia swobodne poruszanie się po obiekcie oraz pozyskiwanie niezbędnych informacji (np. numery telefonów do poszczególnych działów, adres mailowe do poszczególnych specjalistów, czy też parametry techniczne wybranych modeli). Dodatkowym atutem jest prezentacja całego zespołu pracowników, którzy na co dzień pracują w salonie, dbając o satysfakcję Klientów.
Auto Wimar - Wirtualny Spacer

SKODA - AUTO Wimar Warszawa ul. Modlińska - Wirtualny Spacer

Na zlecenie Grupy Auto Wimar, nasza firma przygotowała Wirtualny Spacer po Autoryzowanym Salonie i Serwisie Skody zlokalizowanego przy ul. Modlińskiej w Warszawie. Wspólnym celem było stworzenie wirtualnego salonu, który pozostawałby do dyspozycji Klientów przez 24h na dobę, przez 365 dni w roku.

Wirtualny Spacer po Salonie Modlińska, to możliwość obejrzenia punktu obsługi, serwisu, a także wybranych modeli samochodów wraz z ich wnętrzem. Nasi specjaliści od wirtualnych rozwiązań, zdecydowali się wykorzystać m.in.:

  • spersonalizowane menu z zachowaniem kolorystyki logo Skody,
  • 2 panele menu, ułatwiające dodarcie do wybranego miejsca,
  • punkty informacyjne,
  • strzałki nawigacyjne,
  • QR Code,
  • pobieranie Wirtualnego Spaceru na dysk.

Auto Wimar - Wirtualny Spacer