+48 790 398 298

Katalogi Reklamowe


Katalog Inwestycji Mieszkaniowej

Kolejny udany projekt Katalogu Inwestycji, który został przygotowany do druku oraz poniżej prezentujemy jego wersję wirtualną. Zalet rozwiązania jest wiele, ale najważniejszą z nich to możliwość rozsyłania za pośrednictwem mailingu katalogu, którego dystrybucja w formie tradycyjnej poczty kosztowała by zdecydowanie więcej. Warto się zastanowić nad przyszłością takiego folderu reklamowego i rozważyć jego wprowadzenie w swojej firmie.

Katalog Reklamowy

Katalog reklamowy biurowca

Projekt oraz wykonanie katalogu reklamowego biurowca PERYDOT we Wrocławiu. Pełna oprawa szaty graficznej - przygotowanie wizualizacji 3D biurowca, opracowanie map, rzutów pięter. Katalog ten jest wyjątkowy, ponieważ na środkowej rozkładówce zamontowana jest wersja POP-UP bryły biurowca (otwierająca się po otwarciu katalogu). Jak wszystkie nasze katalogi, także i ten, oprócz wersji drukowanej, przekazaliśmy klientowi pod postacią Wirtualnego Katalogu.

Katalog biurowca PERYDOT

Wirtualny Katalog producenta

Wirtualny Katalog produktów producenta bielizny erotycznej ANAIS. Opracowanie szaty graficznej oraz przygotowanie katalogu w kilku wersjach językowych.  Dla firm działających na międzynarodowym rynku, Wirtualny Katalog to forma ekspresowego kontaktu z potencjalnymi i stałymi już Klientami. Wystarczy jedno kliknięcie w podany link, by natychmiast uzyskać dostęp do aktualnej oferty produktowej. Z tego powodu firma bieliźniarska zdecydowała się na zastosowanie Wirtualnego Katalogu w trzech wersjach językowych: polskiej, angielskiej i rosyjskiej. 

W Wirtualnym Katalogu oprócz kolekcji bielizny, zaprezentowano informacje o firmie, krótką notatkę na temat realizacji zakupów, dane kontaktowe, a także aktywne przełączenie do firmowej strony www. Już w pierwszym tygodniu po zakończeniu realizacji projektu, Wirtualny Katalog trafił do kontrahentów na całym świecie.

Katalog zaprojektowany wyłącznie na potrzeby Wirtualnego Katalogu

Wirtualny Katalog ANAIS

Wirtualny Katalog

Katalog reklamowy po inwestycach Warszawskiej Spółdzielni Reklamowej. Jak wszystkie nasze katalogi, także i ten, oprócz wersji drukowanej, przekazaliśmy klientowi pod postacią Wirtualnego Katalogu.

Wirtualne Katalogi WSM

Katalog Produktowy

Katalog ilustrujący zalety Systemu Inteligentnego Domu F&Home. Opracowanie tekstów oraz szaty graficznej, przygotowanie katalogu do druku. Przy okazji tej realizacji zosdtała ostatecznie ustalona Identyfikacja Wizualna F&Home, z której klient korzysta do dzisiaj. Jak wszystkie nasze katalogi, także i ten, oprócz wersji drukowanej, przekazaliśmy klientowi pod postacią Wirtualnego Katalogu.

Wirtualny Katalogi F&Home

Wirtualny Katalog

Na specjalne zamówienie dystrybutora kosmetyków WIT, zespół 4DLight wykonał kompleksową realizację Wirtualnego Katalogu. Dzięki nowoczesnemu rozwiązaniu, pełna oferta perfum i kosmetyków dostępna jest pod jednym adresem, a przeglądanie Wirtualnego Katalogu jest o wiele przyjemniejsze niż poruszanie się po stronie sklepu online. Wirtualny Katalog WIT dostępny jest na stronie www dystrybutora.

Wit - Wirtualny Katalog

Wirtualny Katalog

Katalog przygotowany dla portalu internetowego skupiającego oferty luksusowe. Projekt logo i Identyfikacji Wizualnej, wykonanie oprawy wizualnej katalogu, opracowanie wszystkich tekstów oraz przygotowanie całości do druku. Jak wszystkie nasze katalogi, także i ten, oprócz wersji drukowanej, przekazaliśmy klientowi pod postacią Wirtualnego Katalogu.

 

Wirtualny Katalog SynonimLuksusu.pl

Wirtualny Katalog

Dla jednej z czołowych drukarni na rynku polskim wykonaliśmy katalog ofertowy w formie wirtualnej.

Wirtualny Katalog Prograf SGCzytaj więcej

Wirtualny Katalog Reklamowy

 Wirtualny Katalog wykonany dla spółki Architektów i Inżynierów.

BiproWłók ŁódźCzytaj więcej

Katalog reklamowy firmy

Pełen projekt oraz przygotowanie do druku katalogu reklamowego dla producenta energooszczędnych domów jedno- i wielorodzinnych TRAHUS. Jak zawsze w przypadku naszych realizacji powstała również wirtualna wersja katalogu.

Wirtualny Katalog TRAHUS

Wirtualny Katalog

Na podstawie przesłanego projektu graficznego wykonaliśmy Wirtualny Katalog z wieloma użytecznymi funkcjami. Dzięki temu możliwość docierania do klientów i prezentowania aktualnej oferty stała się niezwykle łatwa.

 Wirtualny Katalog

Wirtualny Katalog

Deweloperzy coraz częściej sięgają po rozwiązania takie jak Wirtualny Katalog. Do grona naszych Klientów, którzy zamówili Wirtualny Katalog, dołączyła firma z branży deweloperskiej – Real Development. Wykonany przez naszych specjalistów Wirtualny Katalog dedykowany jest inwestycji na osiedlu apartamentów Liliowa. Nowoczesna forma prezentacji to skuteczny sposób przyciągania uwagi klientów, a zastosowanie mapy okolicy oraz efektów animacji, podnosi ocenę tego rozwiązania.

Wirtualny Katalog - Real Development

Wirtualny Katalog

MERMAID PROPERTIES Sp. z o.o. to firma działająca na rynku nieruchomości biurowych i mieszkaniowych zlokalizowanych w Warszawie oraz w Łodzi. Na podstawie dostarczonych materiałów w formie pdf, nasza firma wykonała Wirtualny Katalog wzbogacony o efekty animowanych napisów. Przygotowany w ten sposób katalog umożliwia szybsze i tańsze dostarczanie oferty do potencjalnych inwestorów.

Wirtualny Katalog - Mermaid

Wirtualny Katalog

Wirtualny Katalog inwestycji deweloperskich to zawsze spore wyzwanie. Oferta musi być przejrzysta, a równocześnie na tyle atrakcyjna, by wzbudzała zainteresowanie potencjalnych kupujących. Na specjalne zlecenie firmy Domar Invest, wykonaliśmy Wirtualny Katalog dla osiedla Kolorowe Mileszki, zlokalizowanego w Łodzi na ulicy Pomorskiej. Poza prezentacją obiektów inwestycyjnych w klasycznym ujęciu, zastosowano także materiał filmowy Klienta, oraz animacje nadające dynamiki całemu projektowi.

Wirtualny Katalog - Domar Invest

Wirtualny Katalog

Dla Elmis Invest przełożyliśmy wersję drukowaną katalogu w wersję wirtualną. Wirtualny Katalog rozsyłany jest przez inwestora jako link do potencjalnych klientów zainteresowanych zakupem mieszkania. Taki link zajmuje mniej miejsca na skrzynce i zachowany jest przed dłuży czas niż wersja drukowana, która po pewnym czasie zniknie z półki lub biurka klienta.

Elmis Wirtualny Katalog

Wirtualny Katalog

W ramach dalszej współpracy z Real Development wykonaliśmy Wirtualny Katalog dla osiedla Mirabelkowa Aleja. Przejrzysta, czytelna forma trafia do odbiorcy, a mapa inwestycji oraz dane kontaktowe ułatwiają nawiązanie kontaktu z deweloperem. Dodatkowo zastosowano animowane efekty, które całości dodają dynamiki i przestrzenności.

Wirtualny Katalog - inwestycja Mirabelkowa Aleja

Wirtualny Katalog

Dla czeskiej firmy przełożyliśmy wersję drukowaną katalogów w wersję wirtualną. Zostało zastosowane tutaj o tyle ciekawe narzędzie, że pod jednym linkiem są do wyboru dwa katalogi. Daje to możliwości dodawania nowych katalogów, które zawsze będą dostępne pod jednym i tym samym linkiem.

Rymarovskie Domy - Katalog Wirtualny

Wirtualny Katalog

Chęć dotarcia do szerszego grona Klientów wymaga zastosowania odpowiednich narzędzi promocyjno-reklamowych. Wirtualny Katalog to niewątpliwie znacznie tańsza, bardziej efektywna i niczym nieograniczona forma prezentacji, niż tradycyjny katalog drukowany. Na życzenie inwestora branży deweloperskiej – Top-Mart Sp. z o.o., wykonaliśmy elektroniczną wersję papierowego katalogu ofertowego. W ten sposób powstał Wirtualny Katalog dla osiedli „Zielone Wzgórza” w Łodzi.

Wirtualny Katalog - inwestycja Zielone Wzgórza

Wirtualny Katalog

W ramach projektu wykonywanego da firmy ArtHauss Poland, zespół specjalistów z 4DLight wykorzystał niemal wszystkie możliwe, multimedialne funkcje Wirtualnego Katalogu. Katalog w całości został zaprojektowany i wykonany przez naszą firmę. W ten sposób powstał nowoczesny, dynamiczny i interaktywny produkt, jaki niewątpliwie wyróżnia się na tle podobnych realizacji.

Funkcjonalności takie jak: interaktywne menu, rzuty domów w pdf (z możliwością powiększenia obiektów po najechaniu na wybrany element kursorem myszki), punkty informacyjne, animacje, zaimplementowany Wirtualny Spacer, a także mapka lokalizacyjna z inwestycjami ArtHauss Poland, doskonale sprawdzają się w trakcie prezentacji odbywających się podczas targów w całej Europie.

Wirtualny Katalog - ArtHauss

Wirtualny Katalog

Inwestycje developera AD-Projekt. Katalog przedstawia trzy nowe inwestycje oraz terminy oddania. Stan developerski opcje dodatkowe takie jak : Wirtualny Spacer, Animacja 3D oraz ceny.

Wirtualny Katalog - AD Projekt