+48 790 398 298

Blog

Wyjdź do ludzi!

Wyjdź do ludzi!

Spróbuj sobie wyobrazić codzienną drogę do pracy. Spacer, autobus, tramwaj, pociąg, samochód. Jak myślisz, co łączy Twoją drogę do pracy z codziennością milionów innych pracujących ludzi? Podpowiadamy, nie jest to narzekanie na niską temperaturę czy też zbyt wczesną porę dnia.

 

Bez względu na formę transportu, każda droga do pracy/szkoły/sklepu ma coś wspólnego - Outdoor. Niezwykle prosty sposób na promocję marki i produktów, który wciąż stanowi jedną z najlepszych (najefektywniejszych) form reklamowych. Co więcej, podobno to najmniej irytująca forma przekazu reklamowego, która wciąż ewoluuje w swych formach i niecodziennych rozwiązaniach.

Każdy z nas zna billboardy. Kolorowa i często unikatowa grafika reklamowa widoczna z daleka ma wzbudzać nasze zainteresowanie. Nie musimy poświęcać im specjalnie dużo uwagi, by zaczęły wywoływać określone skojarzenia. Bez problemu można utożsamiać produkt z nazwą firmy czy też marki, gdy kampania reklamowa została wzbogacona o typowe elementy reklamy outdoorowej.

Reklamy na billboardy (a także na wszelkie inne formy reklamy zewnętrznej (outdoorowej) muszą być przemyślane i dopracowane w każdym szczególe. Tu nie ma miejsca na przypadkowe informacje, hasła czy teksty. Billboardy, citylighty, reklama tranzytowa, tablice ledowe i inne, wymagają zastosowania odpowiedniej grafiki z krótkim, a zarazem charakterystycznym tekstem. Zanim więc umieścisz jakiekolwiek informacje tekstowe na reklamie outdoorowej, zastanów się w jakim miejscu będzie ona widoczna i jak dużo czasu będzie miał jej potencjalny odbiorca na zarejestrowanie przekazu. Często o wiele ważniejszym elementem reklamy będzie logo firmowe, niż prezentowany tekst.  

W najbliższym czasie postaramy się przygotować krótki przewodnik po różnych formach reklamy outdoorowej. Tymczasem zachęcamy do zapoznania się z projektem reklamy zewnętrznej prosto z „fabryki” 4DLight. Przypominamy także, że w razie jakichkolwiek wątpliwości, pytań czy chęci przygotowania pełnej kampanii reklamowej, lub innej grafiki reklamowej, można kontaktować się z nami bezpośrednio.