+48 790 398 298

Blog

Luksusowe oblicze Internetu

Luksusowe oblicze Internetu

Misja – sprowadzić świat luksusu do jednego adresu w wirtualnej rzeczywistości. Do dyspozycji cały zespół 4DLight, setki pomysłów i nowoczesne narzędzia promocyjno-sprzedażowe. Efekt – strona www dla nowoczesnego portalu Synonim Luksusu.

Dwa warianty kolorystyczne strony. Siedem kategorii. Dziesiątki firm. Setki produktów, ofert i usług. Jeden wspólny mianownik – luksus. Tak w skrócie moglibyśmy powiedzieć o tym, czym jest synonimluksusu.pl. Wszystko to z potrzeby stworzenia miejsca w sieci, gdzie każda osoba ceniąca sobie komfortowe, wygodne i luksusowe życie, mogłaby znaleźć coś dla siebie.

„Luksus to nie zbytek, ale należny nam dziś komfort”, te oto słowa najlepiej oddają charakter rynku dóbr i usług luksusowych w XXI wieku. Ludzie stają się coraz bardziej świadomi własnych potrzeb, dążą do zaspokajania swych pragnień i coraz chętniej sięgają po rozwiązania sygnowane znakiem ekskluzywności.  To właśnie sprawia, że portale takie jak Synonim Luksusu są coraz częściej poszukiwane, gdzie w zaledwie kilka minut można uzyskać cenne inspiracje dotyczące m.in.: stylu życia, kariery, czy chociażby podróżowania. To właśnie szczególne upodobanie ludzi do produktów ekskluzywnych pozwoliło nam stworzyć projekt strony www tak użytecznej i przyjaznej internautom.

Od niedawna w portalu Synonim Luksusu funkcjonuje także blog, gdzie poza ciekawostkami ze świata luksusu, można odnaleźć także podpowiedzi i recenzje zarówno prezentowanych w portalu produktów i firm, jak i tych znanych na całym świecie. Mamy ogromną nadzieję, że synonimluksusu.pl będzie dla Was czymś w rodzaju unikatowego przewodnika.

Wszystkich spragnionych luksusu, a także poszukujących innowacyjnych rozwiązań w zakresie: biznesu, sztuki, podróży, technologii a także codziennego stylu życia, zapraszamy do jednej z naszych specjalnych realizacji. Synonim Luksusu jest dla każdego z nas.