+48 790 398 298

Blog

Kusząca kobiecość na stronach Wirtualnego Katalogu

Kusząca kobiecość na stronach Wirtualnego Katalogu

Jakiś czas temu mieliśmy przyjemność (szczególnie męska część personelu 4DLight) przygotowywać Wirtualny Katalog dla jednego z polskich producentów bielizny. Setki zdjęć, 3 języki i jeden cel – ma być kobieco, kusząco, zmysłowo i elegancko. O tym czy się udało, możecie przekonać się sami.

Pośród wszystkich naszych dotychczasowych realizacji, ta wyróżniała się znacznie. Zamiast budynków, apartamentów czy samochodów, pojawił się damska bielizna. I nagle przestało być „industrialnie”. Panowie ochoczo rwali się do pracy, a Panie z niemałym zainteresowaniem oceniały wyniki pracy grafika. Cały zespół 4DLight dał się na moment uwieść zdjęciom przesłanym przez Klienta, by w końcu przygotować katalog jakiego oczekiwała firma Anais Apparel.

Realizacja ta przekonała nas, że dla 4DLight nie ma rzeczy niemożliwych. Nagle okazało się, że erotykę można prezentować w elegancki i wysmakowany sposób, który daleki jest od utartych stereotypów. Wirtualny Katalog jaki zaprojektowaliśmy dla tej firmy niezwykle przypadł do gustu zarówno Klientom Anais, jak i naszym licznym Klientom. A Wam jak się podoba?

Klikając w poniższy link, można obejrzeć katalog z bielizną w wersji online.:

www.4dl.pl/Katalogi/anais/anais-pl

 

Ostrzeżenie! Katalog zawiera treści przeznaczone dla widzów dorosłych.